Leif Edling

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Leif Edling

Leif Edling (ur. 1963) – szwedzki kompozytor i basista.

  • Bardzo lubię komputery i bardzo lubię Internet. Nie za bardzo natomiast przepadam za ściąganiem muzyki, bo to jak okradanie ludzi, kompozytorów z pieniędzy i pomysłów. Ale ma to też swoje dobre strony. Jeśli nie masz żadnej wydanej płyty, myślę, że wówczas ludzie powinni móc od ciebie ściągnąć twoją muzykę za darmo przez, powiedzmy, jakiś rok czy dwa. Wtedy możesz wystawić fragmenty utworów itp.
  • Wiesz, jestem normalną istotą ludzką. Czasem bywam szczęśliwy, innym razem przygnębiony. Jak wszyscy. Jest we mnie mnóstwo emocji, które siedzą czasem przez tydzień czy dzień, czasem przez rok. Nie powiedziałbym, że jakoś specjalnie różnię się od innych.
Uwaga: W dalszej części znajdują się słowa powszechnie uznawane za wulgarne!
  • (…) nie jestem raczej osobą o usposobieniu depresyjnym. Tak jak pewnie większość ludzi, wkurza mnie całe to gówno, o którym czytam codziennie w gazetach – wojny i morderstwa, napady, rozboje, skażenie środowiska itp. To samo jest, gdy włączasz telewizor. Czasem jadę metrem i widzę, jakimi ludzie są dla siebie sukinsynami. Wiesz, myślę, że teraz na świecie jest mnóstwo śmiecia.