Katarzyna Cichopek

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Katarzyna Cichopek (2008)

Katarzyna Cichopek-Hakiel (ur. 1982) – polska niezawodowa aktorka, prezenterka i tancerka.

  • Gdy tylko widzę się na ekranie, od razu jakoś wykręcam się do tyłu i zaczynam gadać. Byle tylko zagłuszyć to, co mówię w serialu! A rodzina ciągle mnie ucisza... Chyba boję się, że inni zauważą, jak fatalnie wypadłam... Zawsze mam nadzieję, że moje sceny przelecą jakoś tak szybko, żeby nikt ich nie zapamiętał!
  • Ludzie myślą, że jeśli ktoś jest w Polsce popularny, to pewnie zarabia miliony. Ale to nie Hollywood!
    • Źródło: „Fakt”, 6 lipca 2006
  • Mam różne pomysły na siebie, dlatego gdybym nie grała w tym serialu, to pewnie robiłabym w życiu coś równie interesującego. Być może nie pracowałabym w telewizji… Ale muszę przyznać, że jest to moja wymarzona praca, więc dobrze, że los potoczył się tak, a nie inaczej.
  • (...) na początku wcale na ten casting nie chciałam iść. Marudziłam, że na pewno nie wygram... Zresztą nawet gdy już się zdecydowałam – ostatniego dnia castingu – wcale nie wierzyłam, że mi się uda. Zobaczyłam wokół tak fenomenalne dziewczyny, że pomyślałam tylko: „Matko święta! Ja tutaj zupełnie nie pasuję! One wyglądają jak modelki, a ja taka niska!”. Więc tylko zagrałam, co miałam zagrać i zaraz po powrocie do domu zupełnie o tym zapomniałam. Wyszłam spotkać się z koleżankami, a tu nagle dostaję telefon od p. Grażynki: „Dziecko, dlaczego jeszcze nie jesteś w domu! Idź się wyspać, naucz się roli, bo jutro masz zdjęcia! A, zapomniałam Ci powiedzieć: dostałaś się do serialu!”. Byłam tak zszokowana, że nawet nie wiedziałam, co odpowiedzieć! I tak to się zaczęło.

Zobacz też: