Dyskusja użytkownika:Hist~plwikiquote

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Cytaty[edytuj]

hej! spójrz proszę na stronę pomocy nt. strony użytkownika. Jeśli chodzi o wstawienie dodatkowych informacji o sobie, to możesz dodać informacje o językach jakie znasz, na takiej samej zasadzie jak to się robi w wikipedii (Babel). Pozdrawiam Rinfanaiel - co myślisz? 19:19, 2 lis 2007 (CET) uzup: zauważyłam że twój podpis się błędnie generuje i odsyła do złych stron. Popraw go jeśli możesz. Rinfanaiel - co myślisz? 19:24, 2 lis 2007 (CET)

Dobrze, że jesteś.[edytuj]

Witam Cię bardzo serdecznie Kasiu. W sprawie cytatów z siebie samego - jeśli umieścisz takie na swojej stronie użytkownika w rozsądnej ilości to wszystko będzie w porządku. Na mojej stronie użytkownika możesz zobaczyć na dole Z głowy. To właśnie tam wpisuję moje własne "mądrości" - część z nich to te, które moim znajomym wydały się warte zauważenia lub charakterystyczne dla mnie (mi się nie zawsze podobają), a część to moje słowa, które mi samemu wydały się ważne. W kwestii płci, to jest nas tutaj na Wikicytatach tak niewiele, że nie ma wątpliwości kto kim jest. Nie znalazłem specjalnego szablonu do oznaczania płci, ale jeśli chcesz to mogę przenieść jakiś z Wikipedii lub jakieś inne userboxy. Tutaj są szablony, które są obecnie do użycia na Twojej stronie użytkownika. Jeszcze na koniec mała prośba - zamień proszę w ustawieniach słowo Wikirepedysta na Użytkownik oraz słowo Wikipedysty na Użytkownika. Musisz w tym celu na samej górze po prawej kliknąć moje preferencje i wyedytować zgodnie z tym co napisałem Twój podpis. Gdybyś miała z tym lub z czymkolwiek innym problemy to służę pomocą. sp5uhe dyskusja edycje 21:52, 2 lis 2007 (CET)

Na pewno znasz się na historii o klasę lepiej ode mnie, więc dla mnie jesteś ekspertem. Wpisuj każdy cytat jaki uznasz za ważny i wiarygodny. sp5uhe dyskusja edycje 22:30, 2 lis 2007 (CET)

Na GG:1398832 możesz ze mną porozmawiać. sp5uhe dyskusja edycje 22:53, 2 lis 2007 (CET)

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:26, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:13, 19 kwi 2015 (CEST)