Dyskusja:Michael Jackson

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
  • Czuję, że świat, w którym żyjemy, jest naprawdę wielką, monumentalną orkiestrą symfoniczną. Wierzę, że w swej pierwotnej formie wszystko, co zostało stworzone, jest dźwiękiem, i że to nie jest po prostu przypadkowy dźwięk, lecz muzyka.
  • Myślę, że moim zadaniem jest uszczęśliwianie ludzi poprzez swoją muzykę. Ale wśród ludzi czuję się obco. Przez całe życie byłem traktowany inaczej niż inni i dlatego jestem nieśmiały.
  • Dawniej umieszczałem w moim pokoju wiele manekinów i wciąż je mam, ponieważ kiedyś byłem bardzo samotny, boleśnie samotny. Nawet nie masz pojęcia. Miałem w zwyczaju chodzić po ulicach i szukać ludzi do rozmowy. Mam na myśli okres, gdy byłem u szczytu kariery. Gdybym podszedł do kogoś zupełnie obcego i spytał, "zostaniesz moim przyjacielem?" on odpowiedziałby, "mój Boże, to Michael Jackson!" i to nie jest odpowiedź, której oczekiwałem.
Super, ale obecnie nie dodajemy cytatów bez wiarygodnego źródła. Jeśli nie jesteś w stanie takiego wskazać, to ich nie opublikujemy. Alessia, dyskusja 21:09, 27 lip 2011 (CEST)