Przejdź do zawartości

Celebrity Splash!

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów

Celebrity Splash! – polski program rozrywkowy oparty na holenderskim formacie Celebrity Splash, emitowany w telewizji Polsat.

O Celebrity Splash![edytuj]

 • Ale plama – chciałoby się zawołać. Po pierwszym odcinku Celebrity Splash w Polsacie okazało się, że mocno promowane show ze skaczącymi do wody gwiazdami przegrało z konkurencją. Nawet z serialem Strażacy. Tam też leją wodę, tyle że mniej.
  • Autor: Kuba Wojewódzki, Mea pulpa, czyli kronika popkuturalna Kuby Wojewódzkiego, „Polityka” nr 12 (3001), 18–24 marca 2015, s. 99.
 • – Skoro macie takie parcie na szkło, proponuję skok na głęboką wodę… Albo raczej do basenu pełnego wody. Telewidzowie SMS-ami zadecydują o tym, kto przejdzie do drugiej tury. To nawet lepsze niż debata!
  Zapanowała cisza. Magdalena Ogórek myślała o tym, jak pięknie będzie wyglądać w skąpym bikini, Paweł Kukiz o tym, że mógłby coś zaśpiewać na trampolinie, a Marian Kowalski, że przecież trenował kulturystykę. Na koniec wszyscy z entuzjazmem zgodzili się na propozycję Brauna. Tylko Bronisław Komorowski mruknął pod nosem: – A co będzie, jeśli ludzie wybiorą na prezydenta… Adama Kraśkę?
  • Autor: Paweł Wakuła, Celebrity Splash z cyklu Humoreski Pawła Wakuły, „Angora” nr 16 (1296), 19 kwietnia 2015, s. 3.
 • To był dowód na to, że tonący brzydko się chwyta, i to na dodatek czego popadnie. Producent próbujący ratować spadającą oglądalność programu Celebrity Splash na Polsacie wymyślił, że mongolski zawodnik Bilguun Ariunbaatar zaprezentuje swój skok do wody z okazałym wzwodem. No cóż, jaki kraj, taki kompas.
  • Autor: Kuba Wojewódzki, Mea pulpa, czyli kronika popkuturalna Kuby Wojewódzkiego, „Polityka” nr 14 (3003), 1–7 kwietnia 2015, s. 113.
 • W szoł-biznesie tak już jest, że czasem, żeby wypłynąć na głęboką wodę, trzeba przedrzeć się przez sporą mieliznę. I ten program jest tego dobrym dowodem – Celebrity Splash w Polsacie, czyli skoki do wody tak zwanych gwiazd. Wypłynęły już niektóre nazwiska. Czego życzymy także uczestnikom.
  • Autor: Kuba Wojewódzki, Mea pulpa, czyli kronika popkuturalna Kuby Wojewódzkiego, „Polityka” nr 5 (2994), 28 stycznia-3 lutego 2015, s. 79.