Monty Python i Święty Graal: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
formatowanie
Nie podano opisu zmian
(formatowanie)
[[Kategoria:Monty Python]]
* - Jaka jest prędkość lotu nieobciążonej jaskółki?
[[en:Monty Python and the Holy Grail]]
'''''[[w:Monty Python i Święty Graal|Monty Python i Święty Graal]]''''' - film komediowy autorstwa grupy [[Monty Python]]
 
-* &ndash; Jaka jest prędkość lotu nieobciążonej jaskółki?<br>&ndash; Jakiej? Afrykańskiej czy europejskiej?
 
* &ndash; Hej, poczciwa kobieto...<br>&ndash; Jestem mężczyzną!<br>&ndash; Och, przepraszam... kto mieszka w tym zamku?<br>&ndash; ... 39 lat...<br>&ndash; Co?<br>&ndash; Mam 39 lat. Nie jestem taki poczciwy.
* - Hej, poczciwa kobieto...
 
* &ndash; Ha, wygrałem!<br>&ndash; Bynajmniej.<br>&ndash; Co?! Nie masz rąk!<br>&ndash; To tylko draśnięcie.<br>&ndash; Słuchaj, głupi trepie, straciłeś w walce obie ręce!<br>&ndash; Bywało gorzej.
- Jestem mężczyzną!
 
* A następnie musicie ściąć najpotężniejsze drzewo w tym lesie, za pomocą......... śledzia!! <br><dramatyczny akord>
- Och, przepraszam... kto mieszka w tym zamku?
 
- ... 39 lat...
 
- Co?
 
- Mam 39 lat. Nie jestem taki poczciwy.
 
* - Ha, wygrałem!
 
- Bynajmniej.
 
- Co?! Nie masz rąk!
 
- To tylko draśnięcie.
 
- Słuchaj, głupi trepie, straciłeś w walce obie ręce!
 
- Bywało gorzej.
 
* A następnie musicie ściąć najpotężniejsze drzewo w tym lesie, za pomocą......... śledzia!! <dramatyczny akord>
 
*Ni, ni, ni...
** Postać: Rycerze, którzy mówią "Ni"
 
*Twoja matka była chomikiem, a twój ojciec śmierdział skisłymi jagodami!
*Pierdzę ogólnie w waszym kierunku!
 
-* &ndash: Księga Uzbrojenia, rozdział drugi, wersety od 9 do 21.<br>&ndash; "I Święty Attyla wzniósł granat ręczny ku górze, mówiąc: ''O Panie, błogosław ten granat ręczny, który rozniesie nieprzyjacioły twe na malutkie kawałeczki w łasce twojej''. A Pan skrzywił się w uśmiechu, a ludzie spożywać poczęli owce, leniwce, karpie, orangutany, płatki śniadaniowe, przetwory owocowe..."<br>&ndash; Streść się trochę, bracie.<br>&ndash; "I Pan powiedział: ''Wpierw wyjąć musisz świętą Zawleczkę, potem masz zliczyć do trzech, nie mniej, nie więcej. Trzy ma być liczbą, do której liczyć masz i liczbą tą ma być trzy. Do czterech nie wolno ci liczyć, ani do dwóch. Masz tylko policzyć do trzech. Pięć jest wykluczone. Gdy liczba trzy jako trzecia w kolejności osiągnięta zostanie, wówczas rzucić masz Święty Granat Ręczny z Antiochii w kierunku wroga, co naigrawał się z ciebie w polu widzenia tego, a wówczas on kitę odwali."
*- Księga Uzbrojenia, rozdział drugi, wersety od 9 do 21.
 
* &ndash; Raz, dwa, pięć.<br>&ndash; Trzy, panie, trzy.
- "I Święty Attyla wzniósł granat ręczny ku górze, mówiąc: ''O Panie, błogosław ten granat ręczny, który rozniesie nieprzyjacioły twe na malutkie kawałeczki w łasce twojej''. A Pan skrzywił się w uśmiechu, a ludzie spożywać poczęli owce, leniwce, karpie, orangutany, płatki śniadaniowe, przetwory owocowe..."
 
- Streść się trochę, bracie.
 
- "I Pan powiedział: ''Wpierw wyjąć musisz świętą Zawleczkę, potem masz zliczyć do trzech, nie mniej, nie więcej. Trzy ma być liczbą, do której liczyć masz i liczbą tą ma być trzy. Do czterech nie wolno ci liczyć, ani do dwóch. Masz tylko policzyć do trzech. Pięć jest wykluczone. Gdy liczba trzy jako trzecia w kolejności osiągnięta zostanie, wówczas rzucić masz Święty Granat Ręczny z Antiochii w kierunku wroga, co naigrawał się z ciebie w polu widzenia tego, a wówczas on kitę odwali."
 
*- Raz, dwa, pięć.
- Trzy, panie, trzy.
[[Kategoria:Monty Python]]
 
[[en:Monty Python and the Holy Grail]]
4746

edycji

Menu nawigacyjne