Kategorie śledzące

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ta strona zawiera listę kategorii monitorujących wypełnianych automatycznie przez oprogramowanie MediaWiki. Nazwy kategorii można zmienić edytując odpowiednie komunikaty systemowe znajdujące się w przestrzeni nazw MediaWiki.

Śledzenie kategorii Nazwa komunikatu Kryteria włączenia kategorii
Strony indeksowane(pusta)index-categoryNa stronie znajduje się magiczne słowo __INDEX__ (i strona znajduje się w przestrzeni nazw, w której jest ono dozwolone), więc jest indeksowana przez wyszukiwarki nawet wtedy, gdy normalnie by się to nie działo.
Strony nieindeksowane(23 strony)noindex-categoryTa strona nie jest indeksowana przez roboty, ponieważ ma wpisane magiczne słowo __NOINDEX__ i znajduje się w przestrzeni nazw, w której ta flaga jest dozwolona.
Strony zawierające wywołania szablonów z parametrami o takich samych nazwach(1 strona)duplicate-args-categoryStrona zawiera szablony, które używają duplikatów argumentów, jak {{foo|bar=1|bar=2}} lub {{foo|bar|1=baz}}.
Strony ze zbyt dużą liczbą wywołań kosztownych funkcji parsera(pusta)expensive-parserfunction-categoryNa stronie używanych jest zbyt wiele wymagających funkcji parsera (takich jak #ifexist). Więcej informacji na stronie Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Strony, w których użyto szablonu z pominięciem argumentów(pusta)post-expand-template-argument-categoryDługość strony przekracza $wgMaxArticleSize po rozwinięciu argumentu szablonu (coś w potrójnych nawiasach, np. {{{Foo}}}).
Strony, w których przekroczone jest ograniczenie wielkości użytych szablonów(pusta)post-expand-template-inclusion-categoryRozmiar tej strony jest większy niż $wgMaxArticleSize po rozszerzeniu wszystkich szablonów, więc część szablonów nie jest rozszerzonych.
Ukryte kategorie(3 kategorie)hidden-category-categoryTo jest kategoria z __HIDDENCAT__, co zapobiega wyświetlaniu jej w sekcji z kategoriami na stronie.
Strony z odwołaniami do nieistniejących plików(9 stron)broken-file-categoryStrona zawiera nieprawidłowe odwołania do plików (odwołania do nieistniejących plików).
Strony, gdzie przekroczono liczbę węzłów(pusta)node-count-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną liczbę węzłów.
Strony z przekroczoną głębokością rozbudowy(pusta)expansion-depth-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną głębokość rozbudowy.
Strony z ignorowanym formatowaniem tytułu(pusta)restricted-displaytitle-ignoredStrona ma ignorowany {{DISPLAYTITLE}} ponieważ nie pasuje on do tytułu aktualnej strony.
Strony zawierające nieprawidłowe samozamykające się znaczniki HTML(1 strona)deprecated-self-close-categoryStrona zawiera samozamykające się znaczniki HTML, takie jak <b/> lub <span/>. Ich zachowanie zmieni się na dostosowane do specyfikacji HTML5, więc ich użycie w wikikodzie jest zdeprecjonowane.
Strony z pętlami szablonów(pusta)template-loop-categoryStrona zawiera pętlę szablonów, czyli szablon, który wywołuje sam siebie rekursywnie.
Strony używające Timeline(pusta)timeline-tracking-categoryThe page includes a <timeline> tag
Strony z zepsutymi przypisami(pusta)cite-tracking-category-cite-errorStrony w tej kategorii zawierają błędy w użyciu znaczników przypisów.
Strony z błędami podświetlania składni(pusta)syntaxhighlight-error-categoryWystąpił błąd podczas próby podświetlenia kodu zawartego na stronie.
Pages using deprecated score attributes(pusta)score-deprecated-categoryThese pages use options provided by the Score extension which are deprecated. These are: "override_audio", "override_ogg", and "override_midi".
Strony z błędami w zapisie muzycznym(pusta)score-error-categoryThere was an error while rendering the score.
TemplateStyles stylesheets with errors(pusta)templatestyles-stylesheet-error-categoryThe TemplateStyles stylesheet has an error.
Strony z błędami rozszerzenia TemplateStyles(pusta)templatestyles-page-error-categoryThere was an error when processing a <templatestyles/> tag on the page.
Listy odbiorców masowych wiadomości(pusta)massmessage-list-categoryTa strona zawiera listę odbiorców dla rozszerzenia MassMessage.
Pliki bez licencji czytelnej dla maszyny(pusta)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseTen plik nie zawiera żadnego szablonu licencji czytelnego dla maszyn.
Pliki bez opisu czytelnego dla maszyny(pusta)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionTen plik nie zawiera żadnego szablonu informacyjnego czytelnego dla maszyn lub jego pole opisu nie zostało wypełnione.
Pliki bez autora czytelnego dla maszyny(pusta)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorTen plik nie zawiera żadnego szablonu informacyjnego czytelnego dla maszyn lub jego pole z autorem nie zostało wypełnione.
Pliki bez źródła czytelnego dla maszyny(pusta)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceTen plik nie zawiera żadnego szablonu informacyjnego czytelnego dla maszyn lub jego pole ze źródłem nie zostało wypełnione.
Files with no machine-readable patent(pusta)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentThe file does not have a machine-readable patent template.
Strony z błędami rozszerzenia math(pusta)math-tracking-category-errorStrony w tej kategorii zawierają błędy w użyciu znaczników matematycznych.
Strony z błędami renderowania wyrażeń matematycznych(pusta)math-tracking-category-render-errorStrony w tej kategorii zawierają problemy z renderowaniem tagów math
Strony z błędami skryptów(pusta)scribunto-common-error-categoryWystąpił błąd podczas przetwarzania modułów zawartych na stronie.
Moduły Scribunto zawierające błędy(pusta)scribunto-module-with-errors-categoryModuł zawiera błąd.
Strony z diagramami(pusta)graph-tracking-categoryStrona zawiera znacznik <graph>.
Strony z przestarzałymi diagramami Vega 1.0(pusta)graph-obsolete-categoryStrona zawiera znacznik <graph>, który powinien zostać zaktualizowany do wersji 2.
Strony z zepsutymi diagramami(pusta)graph-broken-categoryStrona zawiera nieprawidłowo zastosowany znacznik <graph>.
Strony z mapami(pusta)kartographer-tracking-categoryStrona zawiera mapę
Strony z uszkodzonymi mapami(pusta)kartographer-broken-categoryStrona zawiera nieprawidłowe zastosowanie mapy
Strony z nierozwiązanymi właściwościami(pusta)unresolved-property-categoryTa kategoria zawiera strony, które odwołują się do właściwości Wikidanych, których nie można było odnaleźć ani po numerze właściwości, ani po etykiecie.
Przekierowania połączone z elementem Wikidanych(3 strony)connected-redirect-categoryTa kategoria zawiera przekierowania, które są połączone z elementem Wikidanych.
Strony używające magicznych linków ISBN(2576 stron)magiclink-tracking-isbnTa strona zawiera magiczne linki do ISBN. Zobacz w mediawiki.org, jak dokonać migracji.
Strony używające magicznych linków RFC(pusta)magiclink-tracking-rfcTa strona zawiera magiczne linki do RFC. Zobacz w mediawiki.org, jak dokonać migracji.
Strony używające magicznych linków PMID(pusta)magiclink-tracking-pmidTa strona zawiera magiczne linki do PMID. Zobacz w mediawiki.org, jak dokonać migracji.