Bleach: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodany 1 bajt ,  14 lat temu
m
lit
m (formatowanie automatyczne)
m (lit)
 
==Dialogi==
* '''Ichigo''': Jesteś poraniony. Co się stało?!<br />'''Chad''': Moja głowa... WzorajWczoraj spadła na mnie metalowa belka...</br>'''Wszyscy''': Metalowa belka?!<br />'''Chad''': A jeśli chodzi o ręce, to kiedy szedłekszedłem kupić chleb zderzyłem sie z motorem...<br />'''Ichigo''': Co ty do cholery wyprawiasz?!!<br />'''Chad''': Ponieważ koleś na motorze był poważnie ranny... zabrałem go do szpitala.<br />'''Asano''': T-to dlatego się spóźniłeś?<br />'''Ichigo''': Z czego ty właściwie jesteś zrobiony?! Ze stali?
 
* '''Zaraki Kenpachi''': ''[Po tym jak siła Ichigo wzrosła pod koniec ich pierwszej walki]'' Doszliśmy tak daleko, a twoja siła duchowa ciągle wzrasta. Nieźle.<br />'''Ichigo''': I będzie wzrastać. Czerpię z mocy Zangetsu i walczę wraz z nim.<br />'''Zaraki''': Zangetsu? Tak brzmi imię twojego zanpakutō? Czerpać z jego siły i walczyć z nim ramię w ramię.... Gówno prawda. Zanpakutō to tylko narzędzia służące do walki. "Walczę wraz z moim zanpakutō" to kwestia używana przez jakichś ciotowatych frajerów którzy sami nie potrafią się bić z pomocą własnych umiejętności! TO NIE JEST KWESTIA KTÓRĄ JA ALBO TY POWINNIŚMY WYPOWIADAĆ, ICHIGO!
 
* '''Gin''': Boisz się?<br />'''Rukia''': Co... co takiego?<br />'''Gin''': Nie chcesz żeby oni zginęli. Kiedy lękasz się oto by ktoś nie zginął sama zaczynasz bać się śmierci. Chcesz bym cię uratował?<br />'''Inni shinigami''': Kapitanie Ichimaru! Co pan mówi?<br />'''Gin''': Co ty na to? Mógłbym z łatwością was w tej chwili uratować. Ciebie, Abraraia i całą resztę.<br />'''Rukia''': ''[W myślach]'' Czy on oszalał? Co by zyskał ratując mnie? Co zyskałby ratująćratując Ichigo i Renjiego? A może on naprawdę....<br />''[Gin podchodzi do Rukii i kładzie rękę na jej głowie.]''<br />'''Gin''': Żartowałem....<br />''[Gin odchodzi]''<br />'''Gin''': Bye bye, Rukia. Do zobaczenia przy Sōkyoku.<br />'''Rukia''': ''[W myślach]'' Myślałam, że otrzymałam nadzieję. Wcześniej straciłam chęć do zyciażycia, nie chciałam się bronić, nie bałam się śmierci. Ale... on to zniszczył dając mi nikłą nadzieję. I tak łatwo sprawił, że znowu chcę żyć. Zniszczył moje postanowienie! ''[Krzyk]''
 
==Wstęp przed każdym tomem mangi==

Menu nawigacyjne