Thomas Dowd: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 23 bajty ,  5 miesięcy temu
m
format, dr Zmiana
(Utworzono nową stronę "'''w:Thomas Dowd''' (ur. 11 września 1970 w Lachine) – kanadyjski duchowny katolicki. *Nie pokazano młodym, jak te różne kawałki puzzli złożyć w jedną całość. Nie mieli wzorcowego obrazka na pudełku, by wiedzieć, jak wygląda całość. Dlatego uważam, że musimy popracować zarówno nad treścią, jak i metodą katechizacji, bo również inni biskupi mówili, że katechizacja zawiodła, po prostu nie działa tak jak powinna. Musimy odnowić…")
 
m (format, dr Zmiana)
 
'''[[w:Thomas Dowd|Thomas Dowd]]''' (ur. 11 września 1970 w Lachine) – kanadyjski duchowny katolicki.
* Nie pokazano młodym, jak te różne kawałki puzzli złożyć w jedną całość. Nie mieli wzorcowego obrazka na pudełku, by wiedzieć, jak wygląda całość. Dlatego uważam, że musimy popracować zarówno nad treścią, jak i metodą katechizacji, bo również inni biskupi mówili, że katechizacja zawiodła, po prostu nie działa tak jak powinna. Musimy odnowić katechezę. Musimy pokazać młodym, od czego zacząć. Tak jak w puzzlach: zaczynamy od rogów, ramki i potem dopełniamy resztę. Tak samo w katechezie. Trzeba przywrócić pewien porządek, uznać, że niektóre kwestie są bardziej podstawowe.
** Źródło: [https://www.vaticannews.va/pl/watykan/news/2018-10/synod-mlodzi-2018-katecheza-reforma-fiasko-kanada.html ''Reforma katechezy zawiodła: brak treści i porządku''], 20 października 2018.
 
*Nie pokazano młodym, jak te różne kawałki puzzli złożyć w jedną całość. Nie mieli wzorcowego obrazka na pudełku, by wiedzieć, jak wygląda całość. Dlatego uważam, że musimy popracować zarówno nad treścią, jak i metodą katechizacji, bo również inni biskupi mówili, że katechizacja zawiodła, po prostu nie działa tak jak powinna. Musimy odnowić katechezę. Musimy pokazać młodym, od czego zacząć. Tak jak w puzzlach: zaczynamy od rogów, ramki i potem dopełniamy resztę. Tak samo w katechezie. Trzeba przywrócić pewien porządek, uznać, że niektóre kwestie są bardziej podstawowe.
** Źródło: [https://www.vaticannews.va/pl/watykan/news/2018-10/synod-mlodzi-2018-katecheza-reforma-fiasko-kanada.html Reforma katechezy zawiodła: brak treści i porządku], 20 października 2018.
 
{{DEFAULTSORTSORTUJ:Dowd, Thomas}}
[[Kategoria:Kanadyjscy duchowni katoliccy]]

Menu nawigacyjne