Szymon Hołownia: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 629 bajtów ,  1 rok temu
→‎Inne wypowiedzi: drobne merytoryczne
Nie podano opisu zmian
(→‎Inne wypowiedzi: drobne merytoryczne)
 
==Inne wypowiedzi==
* 18 lat temu miliony Polaków powiedziało Unii Europejskiej: „Tak”. Dziś znajoma Prezesa i kandydat PiS na prezydenta Szczecina, mówią: „Wyprowadzimy Was z UE, stracicie miliardy złotych, Putin tęskni i czeka”. Wara od woli narodu, od polskiej racji stanu, bando nieudolnych gamoni.
** Opis: o wyroku TK dot. wyższości prawa UE nad prawem polskim.
** Źródło: [https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Wyrok-TK-ws.-wyzszosci-konstytucji.-Opozycja-Zaczal-sie-polexit-Wara-od-woli-narodu-bando-gamoni?fbclid=IwAR2IE4CREpZm671f6RSJhK63XADNV19tIgw-snZ31IWsWSRKM5y-m2NKnKE radiozet.pl], 7 października 2021
 
* A do wszystkich polskich biskupów, wielu z nich to moi znajomi, po raz dwudziesty siódmy apeluję: jeśli chcecie odzyskać moralne prawo do protestów przeciw deprawacji dorosłych i seksualizacji dzieci, rozprawcie się najpierw do spodu i do bólu z deprawacją i seksualizacją, którą prowadzili wasi obecni lub byli podwładni. Nie mówię, że się za to nie wzięliście, ale nikt przytomny nie ma poczucia, że sprawa została rozliczona (a jak słyszę, niektórzy z Was w kuluarowych rozmowach wyrażają nadzieję, że „ta sprawa przyschnie”).
** Źródło: [https://www.wprost.pl/kraj/10235952/holownia-do-biskupow-rozprawcie-sie-najpierw-z-deprawacja-i-seksualizacja-ktora-prowadzili-wasi-podwladni.html ''Hołownia do biskupów: Rozprawcie się najpierw z deprawacją i seksualizacją, którą prowadzili wasi podwładni''], wprost.pl, 22 lipca 2019.

Menu nawigacyjne