Jan Maria Jackowski: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 8 bajtów ,  7 miesięcy temu
brak opisu edycji
(drobne merytoryczne)
Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Z internetu mobilnego Z wersji mobilnej
[[Plik:Jan Maria Jackowski Kancelaria Senatu 2015.jpg|mały|<center>Jan Maria Jackowski</center>]]
'''[[w:Jan Maria Jackowski|Jan Maria Jackowski]]''' (ur. 1958) – polski polityk, pisarz, historyk, poseł na Sejm III kadencji, senator VIII, IX i X kadencji.
* Metoda in vitro, która nie jest niczym innym, jak wykorzystaniem techniki weterynaryjnej do rozrodu ludzi i nie ma nic wspólnego z leczeniem niepłodności, a przy okazji prowadzi do unicestwienia wielu istnień, jest przedstawiana jako „metoda lecznicza”. Środki wczesnoporonne, które prowadzą do niszczenia życia ludzkiego, są określane jako „niewinne” środki antykoncepcyjne. Osoba, która prowadziła w Polsce działalność promującą możliwość mordowania dzieci nienarodzonych za pieniądze producentów narzędzi do wewnątrzmacicznego ludobójstwa, jest wicemarszałkiem Sejmu RP i ma istotny wpływ na stanowienie prawa. Cieszy się poparciem, a nawet ochroną opiniotwórczych środowisk i bez ogródek zapowiada, że będzie dążyła do tego, żeby sponsorzy jej fundacji promującej aborcję mogli na zabijaniu zarabiać pieniądze.
** Źródło: [http://www.niedziela.pl/artykul_w_niedzieli.php?doc=nd201151&nr=35 ''Zatruty język'', niedziela.pl, 51/2011]
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne