Paweł Mariusz Chojecki: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 267 bajtów ,  11 miesięcy temu
pełne dane
(+ 1)
(pełne dane)
 
 
* Kaczoryzm nie jest ideałem i nie gwarantuje naprawy wszystkiego, co kuleje. Daje jednak szansę na obronę resztek niepodległości (waluta, armia, sprawna policja służąca obywatelom, a nie przestępcom), ożywienie gospodarki (…). I przede wszystkim, to szansa na szukanie dróg korzystnej dla narodu polityki zagranicznej.
** Źródło: JanPrzemysław GarlickiWesołowski, ''Kultura polityczna w internetowych serwisach dziennikarstwa obywatelskiego w kontekście wyborów Prezydenta RP w 2010 roku'', pod red. Jan Garlicki, ''Kultura polityczna internautów w Polsce'', Studia Politologiczne 2011, s. 193.
 
* Każdy więc, kto dziś przykłada w jakiejkolwiek sposób rękę do ekumenizmu i współpracy z Kościołem rzymskokatolickim, musi mieć świadomość, że bierze udział w zwodzeniu wierzących i diabolicznym spisku mającym zniewolić mieszkańców ziemi (Obj. 17:1–15).
 
* Komorryzm to wasalizacja Polski na długie lata. To planowe niszczenie rodziny (pięciolatki, przemoc w rodzinie, homoinwazja) i gospodarki (gaz łupkowy niebezpieczny, lepszy radziecki), i państwa (destrukcja armii, lekkomyślność przeciwpowodziowa, zapaść komunikacyjna Polski Wschodniej). (…) Zwycięstwo Komorryzmu może na trwałe osłabić zdolność narodu do samostanowienia, czego odwrócenie będzie znowu wymagało powstania. Lepiej powstańmy teraz od telewizorów i pofatygujmy się do urn!!!
** Źródło: JanPrzemysław GarlickiWesołowski, ''Kultura polityczna w internetowych serwisach dziennikarstwa obywatelskiego w kontekście wyborów Prezydenta RP w 2010 roku'', pod red. Jan Garlicki, ''Kultura polityczna internautów w Polsce'', Studia Politologiczne 2011, vol. 21, s. 193.
 
* Ks. Międlar to oszust i zwodziciel.

Menu nawigacyjne