Paweł Mariusz Chojecki: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 696 bajtów ,  11 miesięcy temu
+ 1
(+ 1)
(+ 1)
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3277-to-oszust-mowi-polski-pastor-o-papiezu-franciszku-reaguja-katolicy-i-popularne-portale.html ''To oszust! – mówi polski pastor o papieżu Franciszku''], ChnNews.pl, 19 kwietnia 2016
** Zobacz też: [[Franciszek (papież)]]
 
* Kaczoryzm nie jest ideałem i nie gwarantuje naprawy wszystkiego, co kuleje. Daje jednak szansę na obronę resztek niepodległości (waluta, armia, sprawna policja służąca obywatelom, a nie przestępcom), ożywienie gospodarki (…). I przede wszystkim, to szansa na szukanie dróg korzystnej dla narodu polityki zagranicznej.
** Źródło: Jan Garlicki, ''Kultura polityczna w internetowych serwisach dziennikarstwa obywatelskiego'', Studia Politologiczne 2011, s. 193.
 
* Każdy więc, kto dziś przykłada w jakiejkolwiek sposób rękę do ekumenizmu i współpracy z Kościołem rzymskokatolickim, musi mieć świadomość, że bierze udział w zwodzeniu wierzących i diabolicznym spisku mającym zniewolić mieszkańców ziemi (Obj. 17:1–15).
** Zobacz też: [[ekumenizm]]
 
* (…) Komorryzm to wasalizacja Polski na długie lata. To planowe niszczenie rodziny (pięciolatki, przemoc w rodzinie, homoinwazja) i gospodarki (gaz łupkowy niebezpieczny, lepszy radziecki), i państwa (destrukcja armii, lekkomyślność przeciwpowodziowa, zapaść komunikacyjna Polski Wschodniej). (…) Zwycięstwo Komorryzmu może na trwałe osłabić zdolność narodu do samostanowienia, czego odwrócenie będzie znowu wymagało powstania. Lepiej powstańmy teraz od telewizorów i pofatygujmy się do urn!!!
** Źródło: Jan Garlicki, ''Kultura polityczna w internetowych serwisach dziennikarstwa obywatelskiego'', Studia Politologiczne 2011, s. 193.
 
* Ks. Międlar to oszust i zwodziciel.

Menu nawigacyjne