Dyskusja Wikicytatów:Cytaty z wikimedian: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Zastrzeżenie: poniższe cytaty zostały dobrane w sposób subiektywny [...]." Zatem zawartość strony nie stoi w sprzeczności z tym, co określono powyżej.
"Czy są zasady", "brak zasad", "czy mieliśmy głosowanie społeczności". Nad czym?, czy nad retoryką: "A czemu „powinien” i „nie należy faktycznie” (mimo tego domniemanego „faktu”). ". have fun! (to cytat z TORa z pierwszej edycji). Nadal aktualny. Ja nie widzę powodu, aby nagle zaczynać szukać czegoś więcej/innego, niż czym ta strona jest od tylu lat i dotąd nikomu nie przeszkadzała. <br>Teraz dopiero widzę edycje Zezena i opisy, dlaczego usuwa cytaty, np.: "nie rozumiem dowcipu, mało śmieszne, odkrywcze czy ponadczasowe - nie znam Alesi ani kontekstu". Jakby obecność cytatu na stronie miała zależeć od tego, czy Zezen go zrozumiał, czy nie. No i jeszcze, czy znał daną osobę. Ja to chyba pierwszy raz widzę takie zachowanie użytkownika. {{ping|Zezen}}: cofam wszystkie te Twoje edycje. [[Wikipedysta:Jadwiga|Jadwiga]]<sup>[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga|dyskusja]]</sup> 02:52, 31 sie 2021 (CEST)
 
:Szanowna Jadwigo i pozostali czytelnicy,
:# Tytułem auprezentacji: [[Użytkownik:Zezen|pl.wikiquote.org]], [[Specjalna:Contributions/Zezen|91]], 2014-01-12 12:18 a z +10K na innych
:# A ja widzę. I jest wiele powodów, niektóre wymienione niżej. Czyli się tu nie zgadzamy @[[Użytkownik:Jadwiga|Jadwiga]].
:# "2006 zostało dookreślone" - kto "dookreślił"? Bo jeśli jedna osoba, to ja "dookreśliłem" coś nowego. Proszę o URL do głosowania i konsensusu. Czy też osobny wątek o tym w [[Wikicytaty:Portal społeczności]] założyć? (A propos, widzę że jako ostatni tam dosyć pokrewny ''PZP - egzekwowanie''.)
:# "Ja to chyba pierwszy raz widzę takie zachowanie użytkownika.". Nie pierwszy, przypominam autocytat: ''Zauważyłem też [https://pl.wikiquote.org/w/index.php?title=Wikicytaty:Cytaty_z_wikimedian&diff=506336&oldid=487497&diffmode=source podobne uwagi sprzed laty], [[Dyskusja użytkownika:Jadwiga#Dziwne obyczaje]].''
:# [[Wikicytaty:Wikietykieta]]: "[...] usuń z tekstu dyskusji słowa dawnej krytyki lub ewentualnie streść ją do absolutnego minimum. Osoba krytykowana często nie ma śmiałości zrobić tego za Ciebie." itp.
:# [[Wikicytaty:Czym Wikicytaty nie są]] : "Informacje natury osobistej dozwolone są jedynie w bardzo ograniczonym zakresie i jedynie na [[Pomoc:Strona użytkownika|stronie użytkownika]]. Jeśli szukasz miejsca na założenie własnej witryny internetowej, skorzystaj z usług jednego z darmowych serwisów hostingowych."
:# Nie znalazłem w wikicytatach polityki homologicznej do [[w:Wikipedia:Konflikt_interesów|WP:KI]], ale 5F WikiMediów nam przyświeca. Widzę tu Twój konflikt interesów. (Ja go nie mam, gdyż cytatów o mnie nie ma, a dodałem głównie cytaty zanonimizowanych kont z "Motywacje wikipedystów".)
:# Usunęłaś przy okazji hurtem moje nowe.
:# Nie znalazłem w wikicytatach polityki homologicznej do [[w:Wikipedia:Czyją_własnością_są_artykuły|WP:OWN]], ale sama idea też uniwersalna. -> Skomentuj proszę powyższe punkty i przedyskutujmy w większym gronie, które tu pasują, a które może nigdzie.
:# @[[Użytkownik:Zero|Zero]] gdyż nie mam czasu zagłębiać się w historię głosowań [[Specjalna:Użytkownicy/sysop]] a w [[Wikicytaty:Archiwum]], [[Wikicytaty:Kronika]] (kończy się na 2017) tylko jedną zasadę znalazłem, więc możesz(cie) tu być potrzebni, choćby jako pamięć instytucjonalna, a i sama sprawa dosyć Meta.
:Uśmiechajmy się do siebie!
:Dobranoc [[Użytkownik:Zezen|Zezen]] ([[Dyskusja użytkownika:Zezen|dyskusja]]) 20:23, 31 sie 2021 (CEST)
111

edycji

Menu nawigacyjne