Beata Pawlikowska: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 499 bajtów ,  1 rok temu
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
[[Plik:Beata Pawlikowska 02 beax.jpg|mały|<center>Beata Pawlikowska</center>]]
'''[[w:Beata Pawlikowska|Beata Pawlikowska]]''' (ur. 1965) – polska pisarka, podróżniczka, dziennikarka, tłumaczka i fotografka.
* Kochaj siebie jako człowieka, kochaj innych ludzi i kochaj bogaBoga, który Cię stworzył. Ucz się, czyli poszukuj wiedzy, rozwijaj się i bądź coraz lepszym człowiekiem. I pracuj, bo praca uszlachetnia.
** Źródło: ''Blondynka w Peru''
 
 
==Wypowiedzi==
* Człowiek nie jest ofiarą okoliczności i złych zdarzeń. Nie warto się nad sobą rozczulać. Kiedyś uciekałam, bo szukałam sensu samej siebie w innych ludziach, w alkoholu czy w narkotykach. Aż nagle dokonałam zdumiewającego odkrycia – mój sens jest we mnie i tylko tam należy go szukać. I kiedy go znalazłam, przestałam uciekać. Zaczęłam być sobą.
** Źródło: [https://polki.pl/zycie-gwiazd/newsy,beata-pawlikowska-dosc-czekania-na-ksiecia,10021158,artykul.html Wywiad]
 
* Ja uważam, że człowiek powinien dążyć do szczęścia, a nie narzucać sobie kolejne przymusowe obciążenie. Dlatego ludzie w małżeństwach tak często są nieszczęśliwi: bo mają świadomość braku odwrotu. Bycie z drugą osobą powinno być szczęściem, a nie więzieniem.
** Źródło: [http://uroda.onet.pl/plotki/wywiady/beata-pawlikowska,1,4973213,artykul.html Wywiad, „Gala”, 22/2003]
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne