Janusz Korwin-Mikke: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
* U nas też mamy demokrację – i dobrze nam tak! Każdy – prosta dójka, krzywy menel i WCzc. Anna Sobecka i p. prof. Magdalena Środowa… Wszyscy mogą sobie zagłosować – a każdy głos liczy się jednakowo.<br />Efekty tego systemu widać. Uważałem zawsze, że p. Lech Wałęsa był bardzo złym prezydentem. Potem uważałem, że p. Aleksander Kwaśniewski był jeszcze gorszym prezydentem. Obecnie uważam, ze JE Lech Kaczyński jest jeszcze gorszy… A co będzie dalej?
** Źródło: blog, 1 października 2008
** Zobacz też: [[Anna Sobecka]], [[Magdalena Środa]], [[Lech Wałęsa]], [[Aleksander Kwaśniewski]], [[Lech Kaczyński]]
 
* „Unia” oczywiście istnieje: jeśli ja trzymam sztamę z kolegą Michalkiewiczem, to ta „sztama” też istnieje i dziennikarze mogą o niej pisać. Jednak legalnie jej nie ma. Podobnie „Unia” mogłaby powstać dopiero po odpowiednim akcie prawnym – np. ratyfikacji „Traktatu Reformującego” przez 27 państw.
** Źródło: blog, 2 czerwca 2008
** Zobacz też: [[Stanisław Michalkiewicz]]
 
* UOP to taka bandycka instytucja – córka SB, matka ABW – która dwa razy, zapewne też zgodnie z prawem, włamywała się do lokalu UPR i kradła niektóre dokumenty oraz twarde dyski z komputerów, fałszowała wyniki wyborów oraz np. poświadczyła w trakcie wyborów prezydenckich, że p. Stanisław Tymiński 5 razy był gościem JE Muammara Kadafiego. Pół roku po wyborach, które p. Tymiński w II turze przegrał był (między innymi z tego powodu…) z agentem Lechem Wałęsą, indagowany o to szef UOPuUOP-u, p. Krzysztof Kozłowski, oświadczył spokojnie: „A, komputer nam się pomylił…” Trzeba było widzieć mordę tego faceta!
** Źródło: blog, 17 kwietnia 2009
** Zobacz też: [[Stanisław Tymiński]], [[Krzysztof Kozłowski]], [[Muammar al-Kaddafi]]
 
==W==

Menu nawigacyjne