Wikicytaty:Bar: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 845 bajtów ,  1 rok temu
Znacznik: Wiadomość MassMessage
„Bo takie są zasady”. No właśnie, są zbyteczne, bo w sposób zupełnie niepotrzebny powodują ingerencję w projekt, o którym steward „z misją techniczną” nie ma pojęcia.
Może to nawet dla niego samego też jest stres, bo pewnie przyszedł „w dobrej wierze”, no skoro takie zasady. A ja z kolei określę to jako nieeleganckie, a nawet całkiem niegrzeczne. Dlatego ogólne idee tak, owe pięć filarów to wypełnia, ale od zajmowania się szczegółami to są społeczności i przyjęte u nich zasady/zwyczaje. [[Wikipedysta:Jadwiga|Jadwiga]]<sup>[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga|dyskusja]]</sup> 02:28, 31 sty 2021 (CET)
::Tyle tylko, że istnieją również zagrożenia. Nieużywane konto z uprawnieniami administratora stanowi potencjalny cel ataku i znowuż - potencjalnie - może to wywołać spore szkody dla projektu. Globalna polityka nieaktywności obowiązuje tam, gdzie nie ma lokalnej. Brak polityki nie jest w tym ujęciu polityką. Nie jest również tak, że stewardzi się wtrącają w życie społeczności - polskie Wikicytaty są częścią społeczności globalnej i jako takie są również objęte globalnymi politykami: prywatności, CheckUsera, rewizorskimi, warunkami użytkowania, etc. Uprawnienia administratora zostały dziś odebrane z nieaktywnego konta Maksymiliana - miał on możliwość pozostawienia ich i z niej nie skorzystał. [[Użytkownik:Einsbor|Einsbor]] ([[Dyskusja użytkownika:Einsbor|dyskusja]]) 16:13, 10 lut 2021 (CET)
 
== Moving Wikimania 2021 to a Virtual Event ==
45

edycji

Menu nawigacyjne