Wikicytaty:Tablica ogłoszeń: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nowe ogłoszenie
(UCoC)
(Nowe ogłoszenie)
'''Tablica ogłoszeń''' jest miejscem, w którym użytkownicy mogą dzielić się informacjami ważnymi dla ogółu społeczności Wikicytatów, a jednocześnie nie wymagającymi dyskusji (tego typu kwestie należy poruszać w [[Wikicytaty:Bar|Barze]]).
== 11 września ==
* Droga społeczności, pojawił się już nowy numer [https://wikimedia.pl/blog/2020/09/11/biuletyn-wikimedia-polska-nr-8-2020/ Biuletynu Wikimedia Polska], a w nim m.in. nowe zasoby z instytucji kultury, start Wiki Lubi Zabytki i przegląd wieści z projektu. Zapraszam Was do lektury i subskrybowania kolejnych numerów [https://wikimedia.pl/biuletyn/ przez e-mail] lub [https://meta.wikimedia.org/wiki/Global_message_delivery/Targets/Biuletyn_Wikimedia_Polska stronę dyskusji]. A jeśli chcecie pomóc w tworzeniu kolejnych numerów, koniecznie dajcie znać! [[Użytkownik:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL)|Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL)]] ([[Dyskusja użytkownika:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL)|dyskusja]]) 19:14, 11 wrz 2020 (CEST)
Udostępniono do wglądu społeczności szkic [[m:Universal_Code_of_Conduct/Draft_review/pl|Powszechnych zasad postępowania]]. To zasady, które mają regulować zasady współpracy osób działających wokół projektów Wikimedia. Dotyczą one wzajemnego szacunku użytkowników i zwalczania niepożądanych zachowań. Komentarze należy publikować na [[m:Talk:Universal_Code_of_Conduct/Draft_review/pl|stronie dyskusji]] do 6 października.
== 9 stycznia ==

Menu nawigacyjne