Leszek Miller: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 637 bajtów ,  1 rok temu
(→‎S: drobne merytoryczne)
* Nie wyznaczajmy kozła ofiarnego w osobie Leszka Millera. Leszek Miller zawsze był facetem od prania brudów. Gdy anioły transformacji chciały mieć nowe SdRP jak spod igły, to Leszek Miller dla nich ruble w reklamówce nosił. Jak ciocia TINA chciała mieć dobre stosunki z CIA, żeby przy wpuszczaniu Polski do NATO nie bruździło, to Miller oczyszczenie Kuklińskiego z zarzutu zdrady załatwiał, choć nie pałał nadmiernym entuzjazmem dla pułkownika. Ale on, w przeciwieństwie do wielu aniołów polskiej transformacji, nigdy nie uchylał się przed brudną transformacyjną robotą.
** Autor: [[Cezary Michalski]], [http://www.krytykapolityczna.pl/CezaryMichalski/ListdociociTINYwsprawieLeszkaMillera/menuid-291.html krytykapolityczna.pl, 1 czerwca 2011]
 
* Są politycy, którym wolno więcej. Leszek Miller żartuje sobie z gejów i uchodzi mu to płazem, ale kiedy tak zażartuje polityk PO, to ginie. Bo Millera traktuje się z przymrużeniem oka, on ma cięte, zgrabne riposty, może pozwolić sobie na więcej niż inni.
** Autor: [[Sławomir Jastrzębowski]]
** Źródło: [https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/7768565,jastrzebowski-mazurek-kozlowska-fakt-tabloid-okladka-duda-pedofil-ulaskawienie-niemcy-wybory.html ''Jastrzębowski do Mazurka: To nie tak, że Kozłowska zrobiła tę okładkę, bo kazali jej Niemcy. To nieprawda''], Dziennik Gazeta Prawna, 10 lipca 2020.
 
* To mocny człowiek lewicy, dlatego myślę, że świetnie się nadaje do wynoszenia sztandarów. Pewnie szybko mu to pójdzie.

Menu nawigacyjne