Andrzej Duda: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 620 bajtów ,  9 miesięcy temu
→‎P: drobne merytoryczne
(→‎P: drobne merytoryczne)
(→‎P: drobne merytoryczne)
Znacznik: Ręczne wycofanie zmian
** Źródło: [https://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-pan-tusk-nie-jest-dzisiaj-polskim-politykiem/dv2hel1 ''Andrzej Duda: pan Tusk nie jest dzisiaj polskim politykiem''], onet.pl, 18 maja 2018
** Zobacz też: [[Donald Tusk]]
 
* Panie Andrzeju, interesowała mnie konfrontacja z pańskim przełożonym. Ale, jak to mówią na podwórku...
** Autor: [[Donald Tusk]]
** Źródło: [https://wiadomosci.onet.pl/kraj/duda-kontra-tusk-na-twitterze-prezydent-nazwal-bylego-premiera-cykorem/k5e4124 onet.pl], 13 czerwca 2020
 
* Pan prezydent Komorowski na trzy dni przed wyborami udaje gwałtowne zainteresowanie wsią, którą dotychczas znał chyba tylko z polowań na chłopskich polach. Prezydent Komorowski, który ma władzę prezydencką od 5 lat, parlamentarną i rządową od 8 lat, nie zrobił nic, absolutnie nic dla ochrony polskiej ziemi, dla wyrównania dopłat rolniczych, ani dla ochrony rolników przed nadużyciami pośredników. Polska wieś przez pięć lat nie miała prezydenta, który by dbał o jej sprawiedliwe traktowanie, który by jej bronił. Tej oceny nie może zmienić udawana troska, prezentowana tuż przed wyborami. Z przykrością muszę stwierdzić, że jest to polityczna obłuda i cyniczne oszukiwanie polskiej wsi i rolników.
* Prezydentura Bronisława Komorowskiego była obserwowana przez Polaków ze wstydem, ponieważ kompromitowała Polskę na arenie międzynarodowej.
** Źródło: [http://www.rp.pl/artykul/10,1202631-Duda--prezydentura-Komorowskiego-kompromitowala-Polske.html ''Duda: prezydentura Komorowskiego kompromitowała Polskę''] rp.pl, 20 maja 2015.
 
* Prezydent Rzeczpospolitej powinien dbać o jej reputację. Andrzej Duda robi wszystko, aby ją zrujnować. Jego kampania to wstyd na cały świat.
** Autor: [[Donald Tusk]]
** Źródło: [https://wiadomosci.onet.pl/kraj/duda-kontra-tusk-na-twitterze-prezydent-nazwal-bylego-premiera-cykorem/k5e4124 onet.pl], 13 czerwca 2020
 
 
* Proszę Państwa, ceny rosną. Tak, ceny rosną, ja sobie zdaję z tego sprawę. Ale Państwo musicie mieć świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny.

Menu nawigacyjne