Szymon Hołownia: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 517 bajtów ,  2 lata temu
→‎Inne wypowiedzi: drobne merytoryczne
m (Zabezpieczył „Szymon Hołownia”: na czas kampanii wyborczej ([edytowanie=Dozwolone tylko dla administratorów] (wygasa 20:06, 14 lip 2020 (UTC)) [przenoszenie=Dozwolone tylko dla administratorów] (wygasa 20:06, 14 lip 2020 (UTC))))
(→‎Inne wypowiedzi: drobne merytoryczne)
** Źródło: [http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/577686,holownia-apeluje-to-ciezka-patologia-gdy-premier-jako-premier-przemawia-w-kosciele.html ''Hołownia apeluje: To ciężka patologia, gdy premier, jako premier, przemawia w kościele''], dziennik.pl, 11 lipca 2018.
** Zobacz też: [[Kościół katolicki w Polsce]]
 
* Mieliśmy wujka Andrzeja i ciocię Małgosię, jedno i drugie mówiło o tym, że należy łączyć, że zgoda buduje, a oto wchodzi zawodnik, który zaczyna ostro walić w PiS.
** Źródło: [https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25967654,kandydacie-holownio-szymku-drogi-cioc-poszukaj-na-imieninach.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&fbclid=IwAR2KLYwa0eLYXW37GkqCcHytIdTbSuJ8pKBxLaIDGf-pmOuJOlF8NlkYg3Y&disableRedirects=true wysokieobcasy.pl], 22 maja 2020
 
* Nie wiem, czy ten film coś zmieni. Antyklerykałów wbije w ich „a nie mówiłem”, ślepych obrońców Kościoła przed Jezusem utwierdzi w tym, że to oni są ofiarami, nie dzieci zmuszane do tych wszystkich obrzydliwości, o których mówią Sekielskiemu, do seksualnego zaspokajania księży, którym po dziecięcemu ufały. Chciałbym wierzyć, że choćby dla kogoś – choćby garstki biskupów, księży, zakonnic, świeckich, będzie szczepionką, po której reagować będą na każdy sygnał prawdopodobnego dramatu.

Menu nawigacyjne