Wikicytaty:Bar: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1288 bajtów ,  1 rok temu
Znacznik: Wiadomość MassMessage
You might know the new interface for edit conflicts (currently a beta feature). Now, Wikimedia Germany is designing an additional interface to solve edit conflicts on talk pages. This interface is shown to you when you write on a discussion page and another person writes a discussion post in the same line and saves it before you do. With this additional editing conflict interface you can adjust the order of the comments and edit your comment. We are inviting everyone to have a look at [[m:WMDE Technical Wishes/Edit Conflicts#Edit conflicts on talk pages|the planned feature]]. Let us know what you think on our [[mw:Help talk:Two Column Edit Conflict View|central feedback page]]! -- For the Technical Wishes Team: [[m:User:Max Klemm (WMDE)|Max Klemm (WMDE)]] 15:15, 26 lut 2020 (CET)
<!-- Wiadomość wysłana przez User:Max Klemm (WMDE)@metawiki przy użyciu listy na https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=WMDE_Technical_Wishes/Technical_Wishes_News_list_all_village_pumps&oldid=19845780 -->
 
== [[Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce]] a [[Wybory prezydenckie w Polsce w 2020 roku]] ==
 
W pierwszym haśle kolega {{ping|Ytabak}} proponuje nam aż 5 cytatów (na 13) z osób duchownych, które raczej pasują do hasła "Kościół katolicki wobec epidemii...", a które z epidemią sensu stricte nie mają nic wspólnego. Dalej mamy Sadurskiego, który mówi: a to o wyborach, a to o stanach nadzwyczajnych, gdzieś tam w tle wirus jest, w tle... Do tego głosu dołącza Wróbel - o dziwo mówi o stanach nadzwyczajnych też. Czyli ze 4 cytaty konkretnie o wirusie by się znalazły. Tyle lat temu prosiłem kolegę, żeby dawał do hasła adekwatne cytaty, i wyważone. Jak krew w piach... A co mamy o wyborach? Jeszcze lepiej! Tylko cytata z Giertycha nie jest o wirusie, a o... wyjściu z UE :) Bo o czym są pozostałe cytaty w haśle "Wybory prezydenckie w PL w 2020"? ... Tak! O epidemii. Powtarzam: tyle razy prosiłem kolegę Ytabaka, tyle razy, a ten dalej swoje. Reasumując: cytaty w hasłach są w większości nie na temat, nie będę umieszczał ramki "Do usunięcia", lepiej tu podyskutować, ale wg mnie w takim kształcie hasła jednak nie mają racji bytu. [[Użytkownik:Patephon|Patephon]] ([[Dyskusja użytkownika:Patephon|dyskusja]]) 00:02, 27 mar 2020 (CET)

Menu nawigacyjne