Wikicytaty:Tablica ogłoszeń: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
+1
Nie podano opisu zmian
(+1)
__NOTOC__
'''Tablica ogłoszeń''' jest miejscem, w którym użytkownicy mogą dzielić się informacjami ważnymi dla ogółu społeczności Wikicytatów, a jednocześnie nie wymagającymi dyskusji (tego typu kwestie należy poruszać w [[Wikicytaty:Bar|Barze]]).
== 9 stycznia ==
* Drodzy! W 2020 roku uruchomiona została kolejna edycja Wikigrantów. Jeśli zatem macie na oku jakieś wartościowe źródła wszelkiej maści, które wspomogą Was w pisaniu haseł, zapraszamy do skorzystania z programu. W tym roku podniesiona została kwota małego grantu, toteż z uproszczonej procedury planowania i raportowania można skorzystać przy dofinansowaniu do '''500 PLN'''. Wnioski można składać [[chapter:pl:Wikigranty/wnioski|na tej stronie]]. W imieniu Komisji Wikigrantów, [[Użytkownik:Einsbor|Einsbor]] ([[Dyskusja użytkownika:Einsbor|dyskusja]]) 08:27, 9 sty 2020 (CET)
 
== 30 grudnia ==
* Dla użytkowników Facebooka założyłem grupę ''[https://www.facebook.com/groups/1037482243262388/ Siostrzane projekty Wikipedii]'', w której możemy swobodnie omawiać tematy związane z Wikisłownikiem, Wikiźródłami itp. Grupę wydzieliłem z istniejącej od dawna "pl.Wikipedii". Oczywiście grupa ma charakter luźniejszy (towarzyski, podobnie jak kanał IRC) - wszystkie istotne dyskusje i ustalenia wciąż toczą się i zapadają w przestrzeni projektu :). [[Użytkownik:Nostrix|Nostrix]] ([[Dyskusja użytkownika:Nostrix|dyskusja]]) 00:11, 30 gru 2019 (CET)
45

edycji

Menu nawigacyjne