Prawo i Sprawiedliwość: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
→‎U: drobne merytoryczne
(drobne merytoryczne)
(→‎U: drobne merytoryczne)
** Autorka: Daria Różańska: [http://natemat.pl/226693,ulica-i-zagranica-jak-mantre-powtarzaja-poslowie-pis-gdyby-wiedzieli-kto-wymyslil-ten-slogan ''W PiS ciągle powtarzają hasło „ulica i zagranica”. Właśnie odkryto, kto je wymyślił''], natemat.pl, 8 stycznia 2018
** Zobacz też: [[Władysław Gomułka]], [[Zenon Kliszko]]
 
* Umieszczając w Trybunale Konstytucyjnym Piotrowicza i Pawłowicz, PiS może być ich w stu procentach pewny. To osoby, które nie będą podejmować decyzji sprzecznych z bieżącym interesem partii matki.
** Autor: [[Łukasz Warzecha]]
** Źródło: [https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/lukasz-warzecha-o-tym-czy-dudzie-zaszkodzi-piotrowicz-i-pawlowicz/8p1z8cl?utm_source=plista&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_plista_n_desktop_wiadomomsci ''Warzecha: czy zaprzysiężenie Piotrowicza i Pawłowicz przez Dudę w czasie kampanii wyborczej może mu zaszkodzić?''], onet.pl, 6 listopada 2019.
** Zobacz też: [[Krystyna Pawłowicz]], [[kryzys wokół Trybunału Konstytucyjnego w Polsce]], [[Stanisław Piotrowicz]]
 
* Upokarzanie nauczycieli to kolejna po artystach, lekarzach i prawnikach wojna PiS-u z polską inteligencją. Zniszczenie najbardziej świadomych grup wspólnoty narodowej pozwala rządzić przez prymitywne manipulacje. Jedną z nich jest bezrefleksyjne bicie w huranarodowy bęben, jeszcze inną rozdawnictwo państwowych pieniędzy jako wyborczej zanęty, kolejną - gwałt na porządku prawnym, ubrany w szaty rzekomego uzdrawiania. (...) Dlatego z całego serca popieram strajk nauczycieli! Bez Waszej podmiotowości nie może być wolnej Rzeczpospolitej!

Menu nawigacyjne