Janusz Korwin-Mikke: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
→‎O Januszu Korwin-Mikkem: drobne merytoryczne
m (format, dr Zmiana)
(→‎O Januszu Korwin-Mikkem: drobne merytoryczne)
* Dlaczego właściwie Korwin budzi panikę większą od niegdysiejszego Giertycha? Moja hipoteza: bo większość uczestników tej debaty stara się nie dostrzec słonia w pokoju, który odpowiedź ma wypisaną wielkimi literami na swoim cielsku. Korwin nie jest obcą naroślą na zdrowej tkance Trzeciej Rzeczpospolitej, odwrotnie, to jest jej krew z krwi, kość z kości. Establishment Trzeciej Rzeczpospolitej wpadł w panikę, bo widzi w Korwinie własne odbicie w krzywym zwierciadle. Rzeczy, które Korwin wygaduje, brzmią szokująco obrzydliwie – a jednocześnie są po prostu logicznym rozwinięciem światopoglądowych fundamentów miłościwie nam panującego ustroju.
** Autor: [[Wojciech Orliński]], [http://wo.blox.pl/html ''Korwin, syn Popisa'', blog, 4 czerwca 2014]
 
* Ja na pewno nie pójdę razem z Konfederacją, na to nie ma najmniejszych szans. Nie będę na jednej liście z Kają Godek i Korwin-Mikkem. Ci ludzie powinni być otoczeni kordonem sanitarnym i izolowani z życia społecznego.
** Autor: [[Paweł Kukiz]]
** Źródło: [http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25055660,kukiz-o-rozmowach-z-naczelnikiem-na-nowogrodzkiej-chce-upisic.html#s=amtp_push ''Kukiz o rozmowach "z naczelnikiem na Nowogrodzkiej": Chce "upisić" państwo na wzór bolszewicki''], gazeta.pl, 3 sierpnia 2019.
** Zobacz też: [[Kaja Godek]], [[Konfederacja Wolność i Niepodległość]]
 
* Janusz Korwin Mikke idzie jak burza dołączając do najsprawniejszych intelektualnie celebrytów świata takich jak Britney Spears („kara śmierci to nauczka na całe życie”) czy Paris Hilton („bardzo lubię dostawać listy, dostaję je z Indii i innych krajów Afryki”). Tym razem Janusz wyznał, że organizowanie paraolimpiad to jak organizowanie zawodów w szachy dla debili. Mikke wie, co mówi. Przegrać w życiu pięć kolejnych wyborów parlamentarnych, cztery kampanie prezydenckie i trzy samorządowe to też w pełnym sensie niepełnosprawność.

Menu nawigacyjne