Formacja Chatelet: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1552 bajty ,  2 lata temu
==''Urząd Pracy''==
*'''Buba:''' A Zbyszek napisał o mnie taką piosenkę: ''Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają...''<br />'''Urzędnik:''' Zaraz, zaraz. To pan myśli, że ''Pszczółka Maja'' jest o panu?<br />'''Buba:''' No a o kim?
** Zobacz też: [[Zbigniew Wodecki]]
 
*'''Urzędnik:''' Dlaczego pan wszedł? Przecież wyraźnie prosiłem, żeby nie wchodzić, tak?<br />'''Buba:''' Bo pan zrobił pauzę.<br />'''Urzędnik:''' Jaką pauzę?<br />'''Buba:''' No, taką dziurkę między "proszę" a "nie wchodzić". A jak ja słyszę, że jest dziurka - to od razu wchodzę.
 
*'''Urzędnik''' (''na miejscu Buby''): Jak się teraz czujesz?<br />'''Buba''' (''na miejscu urzędnika''): Przepraszam bardzo, pan mnie napastuje...?<br />'''Urzędnik:''' A ma pan jakąś pastę?
 
*'''Urzędnik:''' Jak u pana ze zdrowiem?<br />'''Buba:''' Chłop jak... (''uderza się w klatkę piersiową, potem kaszle'') Jak byk. Tylko czasem miewam problemy z tym, no...<br />'''Urzędnik:''' No, z czym?<br />'''Buba:''' Z tym, no... <br />'''Urzędnik:''' No? No, z czym?<br />'''Buba:''' No nie mogę sobie przypomnieć... <br />'''Urzędnik:''' Ale spokojnie, to na pewno pan sobie przypomni.<br />'''Buba:''' Nie przypomnę.<br />'''Urzędnik:''' Przypomni.<br />'''Buba:''' Nie przypomnę! <br />'''Urzędnik:''' Przypomni!<br />'''Buba:''' Nie przypomnę! <br />'''Urzędnik:''' PRZYPOMNI!!!<br />'''Buba:''' Pamiętam!<br />'''Urzędnik:''' Z czym?!<br />'''Buba:''' Z pamięcią.<br />'''Urzędnik:''' Czyli amnezja, tak?<br />– Oj nie, po prostu... (''niższym głosem'') lubię się czasem zapomnieć.
 
*'''Urzędnik:''' Najważniejsza sprawa: ''Pszczółka Maja'' to jest o mnie, o!<br />'''Buba:''' No chyba oszalałeś.<br />'''Urzędnik:''' No chyba zwariowałeś! Zbyszek to dla mnie napisał!<br />'''Buba:''' A dla mnie to napisał... Wodecki.<br />'''Urzędnik:''' A ja Zbyszka trzymałem za włosy!
 
*'''Buba:''' Czasem mam problemy z pamięcią.<br />– A, amnezja.<br />– Nie, po prostu lubię się czasem zapomnieć.
** Źródło: [http://www.ekabaret.pl/film-3254-formacja.chatelet..buba..urzad.pracy.3.html ekabaret.pl]
 
144

edycje

Menu nawigacyjne