Prawo i Sprawiedliwość: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 915 bajtów ,  2 lata temu
→‎J: drobne merytoryczne
(drobne merytoryczne)
(→‎J: drobne merytoryczne)
** Źródło: [https://dorzeczy.pl/kraj/84270/Mamy-byc-traktowani-jak-Zydzi-przez-Goebbelsa-Mocne-slowa-Glinskiego-o-opozycji.html ''"Mamy być traktowani jak Żydzi przez Goebbelsa". Mocne słowa Glińskiego o opozycji''], dorzeczy.pl, 19 listopada 2018.
** Zobacz też: [[antysemityzm]], [[Joseph Goebbels]], [[stalinizm]]
 
* Już dziś polski biznes państwowy przekształcony został w finansowy rezerwuar władzy. Ze spółek skarbu państwa płyną milionowe kwoty, zasilając projekty, imprezy i redakcje służące PiS. Etaty w firmach państwowych są traktowane jak dobro partyjne i służą do zapewnienia dobrobytu ludziom PiS i ich rodzinom. W normalnych warunkach, gdyby Polska wciąż była demokratycznym państwem prawa, decydenci z tych firm musieliby się tłumaczyć przed prokuratorem z niegospodarności i wykorzystywania majątku publicznego do celów partyjnych – jednak dziś mogą się niczego nie obawiać, bo prokuratura jest częścią tego samego układu.
** Autor: [[Wojciech Maziarski]]
** Źródło: [http://wyborcza.pl/7,75968,25025460,pis-okazuje-sie-znakomita-szczepionka-przeciw-socjalistycznym.html ''PiS jest skuteczną szczepionką przeciw socjalistycznym ciągotom''], wyborcza.pl, 26 lipca 2019.
 
==L==

Menu nawigacyjne