Dyskusja użytkownika:Temuera: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(→‎Dwa pytania: nowa sekcja)
 
 
Po pierwsze: do czego ma służyć [[:Kategoria:Filmy niewydane|ta kategoria]] i czy cokolwiek się w niej kiedyś znajdzie? Jeśli nie, trzeba ją zgłosić do usunięcia. Według mnie do niczego się ona nie przyda.<br />Po drugie: Czy dodawane przez Pana cytaty naprawdę są na tyle istotne, mądre, ciekawe albo choćby tylko śmieszne, że warto je tu zamieszczać? Według mnie ogromna większość z nich (jeśli nie wszystkie) to wyrwane z kontekstu fragmenty dialogów filmowych, które nikomu do niczego nigdy nie posłużą. Nie wydaje mi się, żeby ktoś mógł ich użyć poza kontekstem danego filmu, a to oznacza, że ich przydatność jest znikoma i nie warto się kłopotać umieszczaniem ich tutaj. [[Użytkownik:Maitake|Maitake]] ([[Dyskusja użytkownika:Maitake|dyskusja]]) 22:23, 19 cze 2019 (CEST)
 
== Ad:Dyskusja użytkownika:Maitake ==
 
;[https://pl.wikiquote.org/w/index.php?title=Dyskusja_u%C5%BCytkownika:Maitake&curid=61860&diff=501480&oldid=501401#bodyContent Ad:Dyskusja użytkownika:Maitake]
Jeśli sceny zostały usunięte, to zwykle dostęp do nich jest utrudniony, więc wywołuje to problem ze źródłem. Ich znajomość jest także ograniczona, więc trudno też takie cytaty uznać za znaczące. To dwa powody, aby tych wypowiedzi nie dodawać. [[Użytkownik:Maitake|Maitake]] ([[Dyskusja użytkownika:Maitake|dyskusja]]) 22:34, 8 paź 2019 (CEST)

Menu nawigacyjne