Dyskusja użytkownika:Janeksad: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Znacznik: Wiadomość MassMessage
 
Zdecydowanie odradzam przytaczanie wypowiedzi z drugiej czy nawet trzeciej ręki, bo nie ma pewności, ani jak cytat brzmiał, ani kto go tak naprawdę wygłosił. Musiałem usunąć cytat z Wyszyńskiego, bo w [https://www.tvp.info/42584329/kaczynski-musimy-bronic-dzieci-przed-ich-seksualizacja przywołanym źródle] Jarosław Kaczyński mówi „…Stefan Wyszyński mówił, że jeżeli będzie ktoś chciał…”, a więc nie jest to cytat dosłowny (mowa zależna), w dodatku podawany z pamięci, więc może być bardzo niedokładny. Z kolei cytat o pomocy udzielanej przez duchowieństwo polskie opatrzone jest w [https://www.niedziela.pl/artykul/94129/nd/Zafalszowywanie-zachowan-hierarchow źródle] wprowadzeniem: „W obszernym dziele „Polacy i Żydzi pod okupacją niemiecką 1939-1945. Studia i materiały”, <u>opracowanym pod redakcją</u> pracownika Żydowskiego Instytutu Historycznego Andrzeja Żbikowskiego, czytamy na s. 907…”, a więc zupełnie nie wiadomo, kto jest autorem tych słów, wiadomo tylko, że padły w książce pod redakcją Żbikowskiego. Ten cytat też musiałem usunąć jako pozbawiony de facto autora. Nie jestem jednak w stanie kontrolować każdego cytatu i porównywać go ze źródłem, dlatego prosiłbym o większą uwagę w tym zakresie podczas edytowania Wikicytatów. [[Użytkownik:Maitake|Maitake]] ([[Dyskusja użytkownika:Maitake|dyskusja]]) 16:44, 12 maj 2019 (CEST)
 
== Community Insights Survey ==
 
<div class="plainlinks mw-content-ltr" lang="pl" dir="ltr">
 
'''Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!'''
 
Cześć {{PAGENAME}},
 
Fundacja Wikimedia pragnie poprosić cię o Twoją opinię w ankiecie na temat doświadczenia związanego z {{SITENAME}} i fundacją. Celem tego badania jest dowiedzieć się w jaki sposób Fundacja wspiera twoją pracę na wiki i jak możemy to zmienić lub poprawić w przyszłości. Twoje przemyślenia będą miały bezpośredni wpływ na obecną i przyszłą pracę Fundacji Wikimedia.
 
Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na '''[https://wikimedia.qualtrics.com/jfe/form/SV_0pSrrkJAKVRXPpj?Target=CI2019List(other,act3) wypełnienie tej ankiety]'''. Jest ona dostępna w różnych językach.
 
Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i [https://foundation.wikimedia.org/wiki/Community_Insights_2019_Survey_Privacy_Statement podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności] (w języku angielskim).
 
Znajdź [[m:Community Insights/Frequent questions|więcej informacji o tym projekcie]]. [mailto:surveys@wikimedia.org Napisz do nas] jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.
 
Z wyrazami szacunku,
</div> [[User:RMaung (WMF)|RMaung (WMF)]] 16:31, 9 wrz 2019 (CEST)
<!-- Wiadomość wysłana przez User:RMaung (WMF)@metawiki przy użyciu listy na https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=CI2019List(other,act3)&oldid=19352826 -->

Menu nawigacyjne