Tadeusz Guz: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1338 bajtów ,  3 lata temu
wypowiedź z 9 listopada 2018
(drobne merytoryczne)
(wypowiedź z 9 listopada 2018)
** Źródło: [https://oko.press/oko-press-podsluchalo-rydzyka-krew-chrystusa-najwiekszych-polakow-walczy-z-unia-europejska-i-niemcami-ktorzy-czcza-marksa-wideo/ ''OKO.press podsłuchało Rydzyka: Krew Chrystusa i największych Polaków walczy z Unią Europejską i Niemcami, którzy czczą Marksa''], oko.press, 21 maja 2018.
** Zobacz też: [[antysemityzm]], [[Polacy]], [[Żydzi]]
 
* Gdzie byłeś Izraelu w czasie II wojny światowej? Ciebie nie było. To my Polacy ratowaliśmy twoje dzieci, a gdzie ty byłeś? (...) Kto finansował Führera? W czyich rękach był przemysł farmaceutyczny i chemiczny, który uśmiercał braci i siostry Żydów w obozach niemieckich? W czyich rękach był ten przemysł? Kto paktował gospodarczo aż po wybuchu [[II wojna światowa|II wojny światowej]], kiedy dymy z krematoriów już zagazowały i spaliły tysiące Żydów? Kto kooperował gospodarczo z III Rzeszą Niemiecką? Proszę nam powiedzieć nie tylko z nazwiska i imienia, ale my chcemy znać jego narodowość? Może to byli Amerykanie, a może Anglicy, tak, ci też się znajdą, a jak dojdziemy do ciekawego narodu, który się ciekawie nazywa? (...) A kto był właścicielem banków udzielających gigantycznych kredytów na budowę krematoriów w Auschwitz-Birkenau? Kto wyposażył Führera w kredyty finansowe? My chcemy znać nie tylko znać nazwę banku, ale chcemy poznać narodowość ich właścicieli. Więc jak widzicie mamy piękne, ciekawe pytania pod adresem naszego bratniego państwa i narodu Izraela. Miejcie cierpliwość, debata wygląda na szalenie ciekawą.
** Źródło: [https://www.youtube.com/watch?v=gqIHEbNZFDM&t=28s Kto finansował Hitlera. Gdzie byłeś Izraelu]. 9 listopada 2018.
 
== O Tadeuszu Guzie ==

Menu nawigacyjne