Dyskusja użytkownika:Temuera: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
→‎Dwa pytania: nowa sekcja
(→‎Dwa pytania: nowa sekcja)
Muszę przyznać, że nie oglądałem tego filmu, jednak na pierwszy rzut oka cytaty, które umieściłeś w haśle wydają się być banalne. Nie widać w nich żadnej wyjątkowości. Zakładam, że mogą być wyrwane z kontekstu, że może jak w montujesz je w dialog, to będzie to miało więcej sensu. W obecnym stanie zaproponowałbym to hasło do usunięcia. Zerо [[Dyskusja użytkownika:Zero|πiσ]] 22:32, 18 lis 2018 (CET)
: Ale ja nie neguję twoich starań. Bardzo się cieszę, że masz ochotę tworzyć hasła. Myślę, że dzisiejsze zmiany poszły w dobrym kierunku. Zerо [[Dyskusja użytkownika:Zero|πiσ]] 22:43, 19 lis 2018 (CET)
 
== Dwa pytania ==
 
Po pierwsze: do czego ma służyć [[:Kategoria:Filmy niewydane|ta kategoria]] i czy cokolwiek się w niej kiedyś znajdzie? Jeśli nie, trzeba ją zgłosić do usunięcia. Według mnie do niczego się ona nie przyda.<br />Po drugie: Czy dodawane przez Pana cytaty naprawdę są na tyle istotne, mądre, ciekawe albo choćby tylko śmieszne, że warto je tu zamieszczać? Według mnie ogromna większość z nich (jeśli nie wszystkie) to wyrwane z kontekstu fragmenty dialogów filmowych, które nikomu do niczego nigdy nie posłużą. Nie wydaje mi się, żeby ktoś mógł ich użyć poza kontekstem danego filmu, a to oznacza, że ich przydatność jest znikoma i nie warto się kłopotać umieszczaniem ich tutaj. [[Użytkownik:Maitake|Maitake]] ([[Dyskusja użytkownika:Maitake|dyskusja]]) 22:23, 19 cze 2019 (CEST)

Menu nawigacyjne