Prawo i Sprawiedliwość: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
→‎U: drobne merytoryczne
(+1)
(→‎U: drobne merytoryczne)
** Autorka: Daria Różańska: [http://natemat.pl/226693,ulica-i-zagranica-jak-mantre-powtarzaja-poslowie-pis-gdyby-wiedzieli-kto-wymyslil-ten-slogan ''W PiS ciągle powtarzają hasło „ulica i zagranica”. Właśnie odkryto, kto je wymyślił''], natemat.pl, 8 stycznia 2018
** Zobacz też: [[Władysław Gomułka]], [[Zenon Kliszko]]
 
* Upokarzanie nauczycieli to kolejna po artystach, lekarzach i prawnikach wojna PiS-u z polską inteligencją. Zniszczenie najbardziej świadomych grup wspólnoty narodowej pozwala rządzić przez prymitywne manipulacje. Jedną z nich jest bezrefleksyjne bicie w huranarodowy bęben, jeszcze inną rozdawnictwo państwowych pieniędzy jako wyborczej zanęty, kolejną - gwałt na porządku prawnym, ubrany w szaty rzekomego uzdrawiania. (...) Dlatego z całego serca popieram strajk nauczycieli! Bez Waszej podmiotowości nie może być wolnej Rzeczpospolitej!
** Opis: nawiązanie do [[Strajk nauczycieli w Polsce w 2019 roku|strajku nauczycieli w Polsce w 2019 roku]]
** Autor: [[Andrzej Saramonowicz]]
** Źródło: [https://kultura.onet.pl/wiadomosci/saramonowicz-wspiera-strajk-nauczycieli-tak-sie-nie-buduje-narodu-tak-sie-narod/1yy4w04?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne ''Saramonowicz wspiera strajk nauczycieli: Tak się nie buduje narodu. Tak się naród niszczy''], onet.pl, 9 kwietnia 2019.
 
* Uważam, że PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii. Stąd nie było ani słowa czy próby poparcia pozostania Wielkiej Brytanii w UE.

Menu nawigacyjne