Wikicytaty:Strony do usunięcia: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(→‎Radosław Kopczyński: komentarz, głos)
* Dostałem mail z zapytaniem o źródła czy rację bytu tegoż hasła. Przekazuję zatem hasło pod dyskusję, nie zajmując stanowiska. [[Użytkownik:Einsbor|Einsbor]] ([[Dyskusja użytkownika:Einsbor|dyskusja]]) 11:53, 2 maj 2019 (CEST)
* Hasło utworzone w 2012 roku przez doświadczoną edytorkę, ale nawet obecnie wyszukiwanie w Google frazy <code>"Radosław Kopczyński" poeta</code> daje przygnębiająco mało wyników (dosłownie kilkanaście, przy czym częściowo chodzi o kogoś innego). Jest co prawda [http://nowa.gazetaobywatelska.info/materials/554b94f9eef861852eba9741 wywiad z 2015 roku], a właściwie wywiadzik plus kilka wierszy, ale wynika z niego, że nawet wtedy była to osoba nieznana, może nawet przed debiutem publikacyjnym (przeprowadzający wywiad pisze: „Uznałem, że to będzie interesujący debiut”), więc nie wiadomo, skąd przytaczane tu cytaty w ogóle pochodzą, skoro są od tego wywiadu starsze o kilka lat. Wydaje się, że w Wikipedii hasła nikt nawet nie próbował nigdy utworzyć. Według mnie chodzi tu w gruncie rzeczy o takiego „przeciętnego Kowalskiego”, którego [[Wikicytaty:Czym_Wikicytaty_nie_są|zasady Wikicytatów]] nie dopuszczają — dlatego:<br />{{Usunąć}} — [[Użytkownik:Maitake|Maitake]] ([[Dyskusja użytkownika:Maitake|dyskusja]]) 12:49, 2 maj 2019 (CEST)
* Z kwerendy Maitake wynika, że hasło mogło być utworzone jako nadzieja. Wygląda na to, że się nie ziściło. {{usunąć}} Zerо [[Dyskusja użytkownika:Zero|πiσ]] 18:15, 2 maj 2019 (CEST)

Menu nawigacyjne