Renata Grochal: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 676 bajtów ,  3 lata temu
drobne merytoryczne
(drobne merytoryczne)
(drobne merytoryczne)
** Źródło: [https://wiadomosci.wp.pl/nie-tylko-sodomici-zobacz-co-wczesniej-wygadywal-mariusz-blaszczak-6284570186688641a ''Nie tylko "sodomici". Zobacz, co wcześniej wygadywał Mariusz Błaszczak''], wp.pl, 15 sierpnia 2018.
** Zobacz też: [[homofobia]], [[Mariusz Błaszczak]], [[Prawo i Sprawiedliwość]], [[Władimir Putin]]
 
* PiS chce połknąć elektorat narodowy i to mnie nie dziwi. Jednak nie mogę pogodzić się z tym, że prezydent i premier mojego kraju stali się zakładnikami nacjonalistów, rasistów i neonazistów. I to w setną rocznicę odzyskania niepodległości, co jest dodatkowym upokorzeniem.
** Źródło: [https://www.tysol.pl/a25795-Renata-Grochal-Prezydent-i-premier-stali-sie-zakladnikami-nacjonalistow-rasistow-i-neonazistow- ''Renata Grochal: "Prezydent i premier stali się zakładnikami nacjonalistów, rasistów i neonazistów"''], 10 listopada 2018.
** Zobacz też: [[Andrzej Duda]], [[Mateusz Morawiecki]], [[nacjonalizm]], [[Prawo i Sprawiedliwość]], [[rasizm]]
 
* Politycy PiS krytykowali Andrzeja Rzeplińskiego, gdy jako prezes Trybunału Konstytucyjnego wypowiadał się w mediach. Oburzali się, że Rzepliński nie jest sędzią tylko politykiem. Prezes PiS Jarosław Kaczyński nazwał go nawet „postacią jednego sezonu”, która „ulokowała się na scenie politycznej”, ale „nie ma potencjału”. Dziś, gdy prezes Julia Przyłębska (legalność jej wyboru na wniosek Rzeplińskiego zbada Sąd Najwyższy) peregrynuje po mediach - żeby było jasne - tylko prawicowych, politycy PiS nabrali wody w usta. Może dlatego, że pani prezes mówi partyjnymi przekazami dnia.

Menu nawigacyjne