Uchodźca: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 688 bajtów ,  4 lata temu
drobne merytoryczne
m (Wycofano edycje użytkownika 37.248.160.77 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Mrnr84201.)
Znacznik: Wycofanie zmian
(drobne merytoryczne)
** Autor: [[Ryszard Petru]]
** Źródło: [http://ryszardpetru.blog.pl/2015/09/09/pomozmy-uchodzcom-bo-rzad-tego-za-nas-nie-zrobi/ ''Pomóżmy uchodźcom, bo rząd tego za nas nie zrobi.'', blog Ryszarda Petru, 9 września 2015]
 
* Nie podobał mi się spot wyborczy PiS atakujący uchodźców, straszący ludzi przed nimi. To są zbyt ciężkie działa, to powinna być kampania o chodnikach, o przedszkolach. Poza tym: co byśmy zrobili bez imigrantów z Ukrainy na budowach, w sklepach? Dlatego jestem zmęczony taką polityką (...).
** Autor: [[Jerzy Zelnik]]
** Źródło: [https://wiadomosci.radiozet.pl/Wybory-samorzadowe-2018/Informacje/Wybory-samorzadowe-2018.-Jerzy-Zelnik-o-PiS-wyborach-i-spocie-nt.-uchodzcow ''Zaskakujące słowa Zelnika po wyborach. Dystansuje się od PiS i krytykuje spot o uchodźcach''], radiozet.pl, 22 października 2018.
** Zobacz też: [[Prawo i Sprawiedliwość]], [[Ukraina]]
 
* Od początku naszej cywilizacji wierzyliśmy, że człowiek uciekający przed wojną zasługuje, by go chronić. Dziś najbogatsi z nas to podważają, wmawiając nam, że uchodźcy to cwaniacy albo terroryści. (…)<br />Ci, którzy mogą pomóc, zatrzaskują drzwi przed tymi, którzy szukają bezpieczeństwa. To groźne i moralnie złe.

Menu nawigacyjne