Dyskusja użytkownika:Temuera: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Kto jest administratorem? Pozmieniałem treści w artykułach o Harrym Potterze, by ulepszyć to i owo. Czy ktoś mógłby to poprawić? Boję się, że jak zwykle zrobiłem wszystko nie tak jak powinienem.[[Użytkownik:Temuera|Temuera]] ([[Dyskusja użytkownika:Temuera|dyskusja]]) 18:04, 29 lip 2018 (CEST)[[Użytkownik:Temuera|Temuera]]
: Administratorem nie jestem, ale trochę już się tu kręcę i wiem co nie co. Pytanie, co konkretnie chcesz poprawić, patrząc na przykład na stronę [[Harry Potter i Czara Ognia (książka)]]. Jak rozumiem przekopiowałeś treść w całości z poprzedniej strony i umieściłeś ją pod nowym tytułem? Widzę też, że dodałeś link do artykułu o filmie, który przenosi tam, gdzie trzeba, więc zrobione jest dobrze. Na stronie ujednoznaczniającej też wszystko gra. Nie wiem, czy coś jeszcze było zmieniane? Co jeszcze konkretnie trzeba było by sprawdzić? Bo na moje oko, wszystko wygląda okey. Przy [[Harry Potter i więzień Azkabanu (książka)]] też nie widzę błędów.<br />A tak na przyszłość, jeśli chcesz przenieść stronę pod inny (bardziej pasujący tytuł) nie trzeba tego ręcznie kopiować. U góry strony jest przycisk "przenieś". Po kliknięciu w niego, zostaniesz przekierowany do strony, gdzie możesz zmienić nazwę. Po prostu w polu, gdzie widnieje stara nazwa wpisujesz nową. Niżej wypełniamy pole "powód" (w tym przypadku np. potrzeba ujdenoznacznienia nazwy). Następnie klikasz "przenieś stronę" i gotowe. W ten sposób przeniesiona zostaje nie tylko treść artykułu, ale i historia jego edycji.<br />Mam nadzieję, że jest to w miarę zrozumiałe. Ale jakbyś potrzebował jakiejś pomocy, to pytaj. W miarę możliwości służę radą. [[Użytkownik:San85|San85]] ([[Dyskusja użytkownika:San85|dyskusja]]) 18:30, 1 sie 2018 (CEST)
 
== Karate Kid (film 1984) ==
 
Muszę przyznać, że nie oglądałem tego filmu, jednak na pierwszy rzut oka cytaty, które umieściłeś w haśle wydają się być banalne. Nie widać w nich żadnej wyjątkowości. Zakładam, że mogą być wyrwane z kontekstu, że może jak w montujesz je w dialog, to będzie to miało więcej sensu. W obecnym stanie zaproponowałbym to hasło do usunięcia. Zerо [[Dyskusja użytkownika:Zero|πiσ]] 22:32, 18 lis 2018 (CET)

Menu nawigacyjne