Prawo i Sprawiedliwość: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
→‎N: drobne merytoryczne
(+1)
(→‎N: drobne merytoryczne)
* Nad wejściem do biura znajduje się napis, nawet pasujący do prowadzonych w nim spraw – Prawo i Sprawiedliwość… Ten napis – Prawo i Sprawiedliwość – zwabił mordercę. Jego słowa, wypowiadane w czasie zbrodni i po niej, nie pozostawiają wątpliwości. On nie znał ani Marka Rosiaka, ani Pawła Kowalskiego, nigdy wcześniej nie był w łódzkim biurze PiS-u. On przyszedł wyrazić swoją nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości. On przyszedł zamordować Jarosława Kaczyńskiego. Nie było tam Kaczyńskiego, więc zaatakował przypadkowych ludzi.
** Autor: [[Janusz Wojciechowski]], [http://januszwojciechowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1360&Itemid=42 blog Janusza Wojciechowskiego]
 
* Największe patologie rządów Jarosława Kaczyńskiego i PiS – nepotyzm i brak jakichkolwiek kryteriów w polityce personalnej, nieograniczone transfery państwowych pieniędzy do ludzi i instytucji wspierających PiS, arogancja nowej władzy, którą sam Kaczyński już namaścił na „panów” – są usprawiedliwiane argumentem: „Rządząca przez osiem lat Platforma Obywatelska robiła to samo co my!”.
** Autor: [[Cezary Michalski]]
** Źródło: [https://www.newsweek.pl/plus/polska/korupcja-nepotyzm-i-partyjniactwo-w-iii-rp-po-kontra-pis,artykuly,405894,1,z.html ''Czemu nie dorżnięto watahy?''], newsweek.pl, 10/2017.
** Zobacz też: [[Jarosław Kaczyński]], [[korupcja]], [[nepotyzm]], [[Platforma Obywatelska]]
 
* Nasz program jest związany z rzeczywistością, ma charakter praktyczny, nie opiera się na czymś czego nie ma, trzymamy się faktów, chodzimy po ziemi. Jest to program z jednej strony ogólnopolski, ale z drugiej strony, (...) podzielony na wiele programów lokalnych, programów dla małych ojczyzn.

Menu nawigacyjne