Cezary Michalski: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 738 bajtów ,  3 lata temu
→‎N: drobne merytoryczne
(drobne merytoryczne)
(→‎N: drobne merytoryczne)
 
==N==
* Największe patologie rządów Jarosława Kaczyńskiego i PiS – nepotyzm i brak jakichkolwiek kryteriów w polityce personalnej, nieograniczone transfery państwowych pieniędzy do ludzi i instytucji wspierających PiS, arogancja nowej władzy, którą sam Kaczyński już namaścił na „panów” – są usprawiedliwiane argumentem: „Rządząca przez osiem lat Platforma Obywatelska robiła to samo co my!”.
** Źródło: [https://www.newsweek.pl/plus/polska/korupcja-nepotyzm-i-partyjniactwo-w-iii-rp-po-kontra-pis,artykuly,405894,1,z.html ''Czemu nie dorżnięto watahy?''], newsweek.pl, 10/2017.
** Zobacz też: [[Jarosław Kaczyński]], [[korupcja]], [[nepotyzm]], [[Platforma Obywatelska]], [[Prawo i Sprawiedliwość]]
 
* Nasze idee wloką za sobą ogon zbrodni. To nie powód, żeby przestać jakiekolwiek idee wyznawać, ale nie mamy prawa stosować zasady, którą stosują niektórzy ludzie na lewicy i prawicy, że ten ogon nie jest częścią naszego ciała. Że należy do kogoś innego.
** Źródło: [http://www.krytykapolityczna.pl/CezaryMichalski/Cwiczeniazprzemocy/menuid-291.html ''Ćwiczenia z przemocy'', krytykapolityczna.pl, 24 lipca 2011]

Menu nawigacyjne