Prawo i Sprawiedliwość: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
nowy
(→‎R: drobne merytoryczne)
(nowy)
* Mam udawać, że to wszystko jest polityka taka jak w angielskim parlamencie? W Rwandzie katastrofa samolotu, którym leciał prezydent z plemienia Hutu, zmieniła raz na zawsze oblicze polityki uprawianej przez plemiona Hutu i Tutsi. W Polsce także coraz więcej osób mówi, że katastrofa lotnicza, w której zginął prezydent z plemienia PiS, musi zmienić oblicze naszej polityki uprawianej przez plemiona PiS i PO. Ja w takich momentach uciekam w moje popkulturowe bikiniarstwo, jak mogę najgłębiej. I czekam na dzień wyborów: czy silniejsza okaże się dżungla, czy Kurtz.
** Autor: [[Cezary Michalski]], [http://www.krytykapolityczna.pl/content/view/8214/291/ krytykapolityczna.pl, 8 czerwca 2010]
 
* Mamy program dla Dolnego Śląska, chcemy brać udział w uczciwym sporze na programy, na wiarygodność i skuteczność, dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy słowa także w samorządzie.
** Autor: [[Mateusz Morawiecki]]
** Źródło: [https://www.tvp.info/38902237/kaczynski-na-konwencji-pis-we-wroclawiu-zwyciezymy-praca-i-determinacja ''Kaczyński na konwencji PiS we Wrocławiu: Zwyciężymy pracą i determinacją''], tvp.info, 8 września 2018
 
* Moim celem była głęboka reforma PiS. Formułując program zmiany na stanowisku prezesa, skazywałbym się już na samym początku na klęskę. Formułowałem zatem program reformy caratu poprzez przekształcenie go w monarchię konstytucyjną bez detronizacji Najjaśniejszego Pana.
221

edycji

Menu nawigacyjne