Wojciech Lemański: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1147 bajtów ,  3 lata temu
drobne merytoryczne
(drobne merytoryczne)
(drobne merytoryczne)
* „Róbta, co chceta” jest dla tych, którzy czynią dobro. To złota zasada moralności ze św. Augustyna: „Kochaj i rób, co chcesz”. I Jezus przyjąłby zaproszenie od Jurka na Woodstock.
** Źródło: Agata Żrałko, ''Jezus przyjąłby od Owsiaka zaproszenie na Woodstock'', „Gazeta Wyborcza”, 2–3 sierpnia 2014
 
* Ulało się jezuicie, co to się uważa za bardziej katolickiego od papieża Franciszka, co ślepy jest na bezduszność Polaków wobec uchodźców, co głuchy jest na bluzgi prezesa, kłamstwa premiera i nocne tweety prezydenta. Mam nadzieje, że twarz tego przedstawiciela polskiego kleru nikomu się dobrze nie kojarzy. Szukam jego zdrowej chrześcijańskiej reakcji po Tylawie, po Tarchominie, po Dominikanie, po Poznaniu, po Bochni, po Gdańsku... nie znajduję. On broni KK przed lewactwem. Dla niego duchowni z "Kleru" to koledzy po fachu, takich się nie rusza. A od bp. Pieronka i red. Michnika odwal się klecho, bo im do pięt nie dorastasz.
** Opis: o [[Dariusz Kowalczyk|Dariuszu Kowalczyku]]
** Źródło: [https://dorzeczy.pl/kraj/78030/Ks-Lemanski-atakuje-jezuite-Od-bp-Pieronka-i-red-Michnika-odwal-sie-klecho-bo-im-do-piet-nie-dorastasz.html ''Ks. Lemański atakuje jezuitę. "Od bp. Pieronka i red. Michnika odwal się klecho, bo im do pięt nie dorastasz"''], dorzeczy.pl, 24 września 2018.
** Zobacz też: [[Adam Michnik]], [[Franciszek (papież)]], [[Jarosław Kaczyński]], [[Kler]], [[pedofilia]], [[Tadeusz Pieronek]]
 
* W sprawie pedofilii jest podobnie jak w sprawie Jedwabnego. Trzeba przeprosić społeczność. O grzechach Kościoła milczą biskupi, milczy katolicka prasa. Ludzie czytają też świeckie gazety, porównują i są rozdarci. To nie może zaowocować niczym dobrym. Starsi gotowi są wiele wybaczyć, ale ci młodsi najzwyczajniej w świecie nas zostawią.

Menu nawigacyjne