Renata Grochal: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 617 bajtów ,  4 lata temu
drobne merytoryczne
(drobne merytoryczne)
(drobne merytoryczne)
** Źródło: [http://www.newsweek.pl/polska/polityka/andrzej-duda-prezydencka-para-zle-znosi-krytyke-andrzej-duda-znalazl-sposob-by-ja-odreagowac,artykuly,430859,1.html?src=HP_Section_1#utm_source=insider&utm_medium=web_push&utm_campaign=Duda_odreagowuje&webPushId=NDM1NA== ''Prezydencka para źle znosi krytykę. Andrzej Duda znalazł sposób, by ją odreagować''], newsweek.pl, 1 sierpnia 2018.
** Zobacz też: [[Agata Kornhauser-Duda]], [[Andrzej Duda]]
 
* Min. Błaszczak o uczestnikach marszu równości w Poznaniu: "sodomici". To jest już język Putina. W normalnym kraju wyleciałby z rządu. U nas politycy partii rządzącej wciąż przesuwają granicę, wykluczając ze wspólnoty wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają.
** Źródło: [https://wiadomosci.wp.pl/nie-tylko-sodomici-zobacz-co-wczesniej-wygadywal-mariusz-blaszczak-6284570186688641a ''Nie tylko "sodomici". Zobacz, co wcześniej wygadywał Mariusz Błaszczak''], wp.pl, 15 sierpnia 2018.
** Zobacz też: [[homofobia]], [[Mariusz Błaszczak]], [[Prawo i Sprawiedliwość]], [[Władimir Putin]]
 
* Politycy PiS krytykowali Andrzeja Rzeplińskiego, gdy jako prezes Trybunału Konstytucyjnego wypowiadał się w mediach. Oburzali się, że Rzepliński nie jest sędzią tylko politykiem. Prezes PiS Jarosław Kaczyński nazwał go nawet „postacią jednego sezonu”, która „ulokowała się na scenie politycznej”, ale „nie ma potencjału”. Dziś, gdy prezes Julia Przyłębska (legalność jej wyboru na wniosek Rzeplińskiego zbada Sąd Najwyższy) peregrynuje po mediach - żeby było jasne - tylko prawicowych, politycy PiS nabrali wody w usta. Może dlatego, że pani prezes mówi partyjnymi przekazami dnia.

Menu nawigacyjne