Kortez: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 907 bajtów ,  2 lata temu
m
+1
(Utworzono nową stronę "'''Kortez''' (właściwie Łukasz Federkiewicz) (ur. 1989) – polski muzyk. * Jak dostałem telefon, że mam jechać na „Must be the music” do Polsatu...")
 
m (+1)
'''[[w:Kortez|Kortez]]''' (właściwie Łukasz Federkiewicz) (ur. 1989) – polski muzyk.
* Jak dostałem telefon, że mam jechać na „Must be the music” do Polsatu do Warszawy, akurat pracowałem w Biedronce. Byłem takim gościem, który jak była interwencja, to dzwonił po policję, czyli ochroniarzem. To raczej ci bogatsi lubią coś podwędzić. Mnie to wkurzało. Pozwalałem biednym coś tam zwinąć, bogatych goniłem.
** Źródło: [https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/piosenkarz-kortez-o-pracy-w-biedronce/bdzg6wq ''Zaskakujące wyznanie Korteza. To nie spodoba się właścicielowi sklepu'', fakt.pl, 19 grudnia 2017]
 
* Prawda jest taka, że siedząc w domu aż kipiałem z gniewu, że nie mogę w tym kierunku nic zrobić. Marzyłem o świecie, w którym są teatralne światła, słychać muzykę, chór oraz fortepian, ale musiałem wstawać skoro świt i iść kopać rowy. Wracałem nocą ubabrany po łokcie w błocie i łapałem coraz większego doła. W sumie nawet głośno nie narzekałem, ale wewnętrznie nie godziłem się z tym, że nie zajmuję się tym, co chcę robić, jednak musiałem jakoś utrzymać rodzinę. Przyszedł w końcu taki moment, że w życiu prywatnym wszystko zaczęło się sypać, co zauważyła moja siostra. Ona wiedziała, że piszę piosenki i coś tam tworzę, więc zgłosiła mnie do "Must Be the Music".
** Źródło: [http://www.dziennik.com/publicystyka/artykul/muzyka-jest-dla-mnie-forma-oczyszczenia ''Muzyka jest dla mnie formą oczyszczenia'', dziennik.pl, 27 maja 2017]
 
 

Menu nawigacyjne