Marek Migalski: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1039 bajtów ,  4 lata temu
brak opisu edycji
m (format, dr Zmiana)
Nie podano opisu zmian
** Opis: o reakcji artystów w sprawie Romana Polańskiego.
** Źródło: [http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7090897,Migalski_do_obroncow_Polanskiego___Czy_macie_nasrane.html gazeta.pl]
 
* Dlatego moim koszmarem sennym jest czarny koń w czerwonych stringach. Będąc w polityce robiłem mnóstwo głupich rzeczy, z których mogę się dziś śmiać, ale gdy walczyliśmy o zainteresowanie mediów, to pomysły wydawały nam się dobre.
** Źródło: Plus minus, 3-4 marca 2018
 
* Dzisiejszy wybór władz PiS jedynie potwierdzi fakt, że Kaczyński jest jak zepsuty zegar – ciągle pokazuje tę samą godzinę.
** Źródło: [http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,9366012,_Persona_non_grata___Migalski__Niech_Kaczynski_odwola.html tokfm.pl, 2 kwietnia 2011]
** Zobacz też: [[Ślązacy]], [[Jarosław Kaczyński]]
 
* Ostatnio rozmawiałem z przyjacielem, który powiedział, że gdybym wtedy nie odszedł od Gowina, to dzisiaj byłbym twarzą dobrej zmiany. Kompromitowałbym się legitymizowaniem obecnej polityki i nawet bym tego nie zauważył, bo krok po kroku przeszedłbym drogę, którą przeszedł Gowin. Mógłbym być w zupełnie innym miejscu i wcale nie byłoby to lepsze miejsce. A tak napisałem kilka książek. Przeszedłem też ewolucję ideową. Z pozycji konserwatywnych przesunąłem się na lewo. Jestem bardziej proeuropejski, prounijny, a nawet proelitarystyczny. Gdybym dzisiaj znalazł się w PE, to moją dawną grupę Europejskich Konserwatystów i Reformatorów omijałbym szerokim łukiem.
** Źródło: Plus minus, 3-4 marca 2018
 
* Palikotyzacja to synonim wulgarności, chamstwa, brutalności zwłaszcza wobec kobiet, ale i prezydenta. Polska demokracja na tym cierpi, jesteśmy wszyscy więźniami tego. Zamiast mówić o rzeczach poważnych, mówimy, kto ile wódki wypił, czy o czyimś życiu seksualnym.

Menu nawigacyjne