Mariusz Błaszczak: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 661 bajtów ,  4 lata temu
+1
(+1)
* Kiedy wzrasta cena paliwa, wzrastają ceny również i innych produktów, w tym żywności.
** Źródło: [https://wiadomosci.wp.pl/archiwalna-wypowiedz-blaszczaka-kiedys-skrytykowal-po-a-teraz-pis-robi-to-samo-6142419287754369a ''Archiwalna wypowiedź Błaszczaka. Kiedyś skrytykował PO, a teraz PiS robi to samo''], wp.pl, 9 lipca 2017
 
* Mechanizm relokacji narusza politykę bezpieczeństwa i stanowi realne zagrożenie, a dla nas bezpieczeństwo Polski i Polaków jest najważniejsze. (…) Polityka bezpieczeństwa jest polityką narodową, a nie polityką wspólnotową. Bezpieczeństwo narodowe pozostaje w zakresie wyłącznej odpowiedzialności każdego państwa członkowskiego.
** Opis: o relokacji imigrantów i bezpieczeństwie [[Polska|Polski]].
** Źródło: [http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-blaszczak-mechanizm-relokacji-to-realne-zagrozenie,nId,2437519 Błaszczak: Mechanizm relokacji to realne zagrożenie], interia.pl, 6 września 2017.
 
* Może przekażę panu Zbigniewowi Ziobrze chusteczkę, żeby otarł łzy, bo tak odbieram te lamenty Ziobry i Kurskiego. Okazało się w sobotę, że polska prawica ma jednego lidera, wszyscy to widzieli. Zbigniew Ziobro nie przedstawia sobą takiego poziomu, który by gwarantował to, że może stać na czele polskiej prawicy, a jego osobiste ambicje wspierają Donalda Tuska. Utrzymują go przy władzy.

Menu nawigacyjne