Przejdź do zawartości

Andrzej Rzepliński: Różnice pomiędzy wersjami

Dodane 1026 bajtów ,  6 lat temu
+1
+1
+1
Linia 49:
** Autor: [[Andrzej Zoll]]
** Źródło: [http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/pe%c5%82zaj%c4%85cy-zamach-na-konstytucj%c4%99-prof-zoll-ostro-o-prezesie-pis-i-obecnych-w%c5%82adzach/ar-AAirmM9?li=BBr5MK7 ''„Pełzający zamach na Konstytucję”. Prof. Zoll ostro o prezesie PiS i obecnych władzach''], gazeta.pl, 3 września 2016.
 
* Pan sędzia Biernat i pan prezes Rzepliński doprowadzili do sytuacji, w której konieczna jest wypłata olbrzymich ekwiwalentów za niewykorzystany urlop. To oni nie korzystali ze swoich urlopów. To pan prezes Biernat podjął też decyzję o wypłacie ekwiwalentu dla prezesa Rzeplińskiego, czyli uznał, że zaległy urlop należy się i że na tej podstawie ma mieć wypłacony ekwiwalent. Ja tego tematu nie będę podtrzymywała i proszę o uznanie mojej decyzji. Uważam, że jest ona zgodna z prawem.
** Autor: [[Julia Przyłębska]]
** Opis: w sprawie wypłaconego przez sędziego Biernata ekwiwalentu za niewykorzystany urlop dla prezesa Rzeplińskiego
** Źródło: [https://wpolityce.pl/polityka/335569-tylko-u-nas-prezes-tk-julia-przylebska-do-sedziego-biernata-jego-wypowiedzi-sa-niegodne-narusza-etyke-obyczaje-i-standardy-zakonczmy-to Prezes TK Julia Przyłębska do sędziego Biernata: "Jego wypowiedzi są niegodne. Narusza etykę, obyczaje i standardy. Zakończmy to"], wpolityce.pl, 13 kwietnia 2017
 
* Rzepliński nie jest już szefem Trybunału, tylko przywódcą opozycji. A jeśli chodzi o Trybunał, to bardzo się cieszę, że pan prezes Rzepliński być może poszedł po rozum do głowy i odwołał posiedzenie Trybunału, które miało zajmować się uchwałami parlamentu.
68

edycji