Dyskusja użytkownika:Patephon: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
drobne merytoryczne
m (drobne merytoryczne)
m (drobne merytoryczne)
::::: 1. Argumenty nie były ważone. Osobiście mogę nie być przekonany do obecnego opisu, ale nie jestem specjalistą w temacie i moje przekonanie ma niewielkie znaczenie. Społeczność wikicytatów nie jest zainteresowana treściami encyklopedycznymi. Każdy z nas jednak może podjąć dyskusję w wikipedii. Takie rozwiązanie ma uniknąć angażowania społeczności w dyskusje, którymi nie jest zainteresowana, a które dla projektu byłyby wyniszczające. W związku z tym, że nie udało się wypracować w WC konsensusu wierzę, że wikipedia jest najlepszym miejscem do przekonania do swoich racji. Liczę na zrozumienie. Powodzenia. Po wypracowaniu konsensusu w wikipedii przeniesiemy opis do wikicytatów. 2. Wyrywkowo sprawdziłem dodane cytaty z Kulińskiej i potwierdzam, że znajdują się one w źródle. Zarzutu Mrnr nie rozumiem. Staramy się dbać o dobrą atmosferę projektu, jednak nieporozumienia wśród aktywnych użytkowników co jakiś czas się pojawiają. Najważniejsze, żeby skoncentrować się na merytorycznej dyskusji. Zwracam użytkownikom uwagę, że argumenty ad personam nie są tolerowane 3. Jest mi przykro jeśli którykolwiek z użytkowników czuje się przeze mnie źle potraktowany. Nie jest to moją intencją. Moje działania mają na celu dobro projektu, a jako administrator jest związany wolą społeczności wyrażoną w przyjętych zasadach czy zwyczajach. Zerо [[Dyskusja użytkownika:Zero|πiσ]] 23:38, 17 maj 2017 (CEST)
:::: @Zero No szkoda, że tego, co tu teraz przeczytałem, nie czytałem dwa tygodnie temu. Ale i tak nie rozumiem, co tu zaszło przez ostatnie dwa tygodnie i kto tu tak naprawdę "rządzi" (najpierw mi Pan pisał o argumentach, konsensusie, teraz, że się nie zna, że dyskusje to nie tu; o, hasło się zmieniło na głównej stronie, to i tu tak zostawmy; bo Pan Mrnr zmienił wczoraj). No mam poczucie, że jest nie tak, jak być powinno. Ale może to jest subiektywne? Może się mylę? [[Użytkownik:Patephon|Patephon]] ([[Dyskusja użytkownika:Patephon|dyskusja]]) 23:45, 17 maj 2017 (CEST)
::: @Zero Z tymi cytatami z Kulińskiej to jak z Pszczółką Mają: [https://www.youtube.com/watch?v=8pQalXmClNc "Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie"]. Na której stronie? Krótkie, proste, żołnierskie pytanie, dostaję odpowiedź, odwracam się, weryfikuję w książce i git! [[Użytkownik:Patephon|Patephon]] ([[Dyskusja użytkownika:Patephon|dyskusja]]) 14:13, 18 maj 2017 (CEST)

Menu nawigacyjne