Legionowo: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodany 1 bajt ,  4 lata temu
m
drobne redakcyjne
(Nowy artykuł)
 
m (drobne redakcyjne)
 
'''[[w:Legionowo|Legionowo]]''' – miasto w województwie mazowieckim, siedziba powiatu legionowskiego, położone w Kotlinie Warszawskiej, w odległości ok. 22 km na północ od centrum stolicy. Miasto należy do aglomeracji warszawskiej.
 
* Co na to mieszkańcy 55-tysięcznego Legionowa? Czujecie się SB-kami?
** Autor: [[Jan Grabiec]], [http://natemat.pl/204647,lichocka-probowala-skompromitowac-wyniki-referendum-w-legionowie-i-od-sb-kow-zwymyslala-sasiadow-mariusza-blaszczaka ''Lichocka próbowała skompromitować wyniki referendum w Legionowie. I od SB-ków zwymyślała... sąsiadów Mariusza Błaszczaka''], natemat.pl, 28 marca 2017.
** Opis: Reakcjareakcja na wypowiedź posłanki Prawa i Sprawiedliwości Joanny Lichockiej, która referendalny sprzeciw ok. 95% procent głosujących wobec włączeniu Legionowa do Warszawy (26 marca 2017) przypisała ich związkom z b. Wyższą Szkołą Oficerską im. Feliksa Dzierżyńskiego w Legionowie.
** Autor: [[Jan Grabiec]], [http://natemat.pl/204647,lichocka-probowala-skompromitowac-wyniki-referendum-w-legionowie-i-od-sb-kow-zwymyslala-sasiadow-mariusza-blaszczaka ''Lichocka próbowała skompromitować wyniki referendum w Legionowie. I od SB-ków zwymyślała... sąsiadów Mariusza Błaszczaka''], natemat.pl, 28 marca 2017
 
 
[[Kategoria:Miasta województwa mazowieckiego]]
23 944

edycje

Menu nawigacyjne