Cezary Michalski: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 2 bajty ,  5 lat temu
m
drobne redakcyjne
(Nowy cytat)
m (drobne redakcyjne)
==B==
* Błaszczak w roli silnego człowieka stara się, jak może. Wymusza na niechętnej policji coraz twardsze interwencje wobec ludzi protestujących przeciw władzy PiS. Zniechęca ją zaś do działań wobec kiboli czy narodowców, których partia Kaczyńskiego chce uczynić swymi sojusznikami. Zastrasza uczestników protestów pod Sejmem i pod Wawelem poprzez publikowanie ich portretów – wraz z wezwaniem do stawienia się lub wskazania policji miejsca ich pobytu. Wypowiada się przeciw imigrantom, jeśli wcześniej tak samo wypowie się prezes. I milczy w sprawach trudnych, dopóki prezes nie przedstawi swego stanowiska. (...) Błaszczak jest człowiekiem bez właściwości, bez charakteru, wydaje się, że nawet jego energia życiowa jest w całości pożyczona od Kaczyńskiego.
** Źródło: [http://www.newsweek.pl/polska/mariusz-blaszczak,artykuly,403999,1.html?src=HP_Section_1 ''Straszak Mariusz Błaszczak''], newsweknewsweek.pl, 22 stycznia 2017.
** Zobacz też: [[Mariusz Błaszczak]], [[Jarosław Kaczyński]], [[Kryzyskryzys sejmowy w Polsce]], [[Prawo i Sprawiedliwość]]
 
==C==
23 944

edycje

Menu nawigacyjne