Dyskusja użytkowniczki:San85: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Znacznik: Wiadomość MassMessage
To że boli Cie ze ktos moze przeklinać nie zmienia faktu, że tak było. Używając moją edycje o tym co powiedział Pac zniekształcasz prawdę człowieku. Gdyby on żył napewno by chciał by to było zamieszczone. Jest to wyraz jego bandyckiej duszy i całej filozofii Thug Life. Trzymaj sie z dala od moich edycji Ty lewaku. Widzę wolność słowa dawno umarła dla Ciebie. [[Użytkownik:MyBallzAreMagic|MyBallzAreMagic]] ([[Dyskusja użytkownika:MyBallzAreMagic|dyskusja]]) 19:48, 25 maj 2016 (CEST)
Kobieto, wejdź sobie na YouTube i znajdziesz tam kilka tych samych nagrań z tego samego wystąpienia. Jest to wiedza którą posiada każdy kto chodź trochę sie zainteresował Pac'iem. Odwoływanie sie do któregoś z tych linków jest kompletnie zbędne z prostego względu. Żródło juz zostało podane. Jest to wypowiedz z tego samego wystąpienia co wypowiedz wyżej. Wystarczy sprawdzić całe wystąpienie, a nie widzieć ci sie chce widzieć.
 
== Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey ==
 
<div class="plainlinks mw-content-ltr" lang="pl" dir="ltr">
Witaj! Wikimedia Foundation prosi Cię o wyrażenie opinii w ankiecie. Chcemy wiedzieć jak dobrze wspomagamy Twoją pracę na i poza wiki oraz jak możemy zmienić lub ulepszyć różne kwestie w przyszłości.<ref>Ta ankieta dotyczy głównie opinii na temat bieżących prac Wikimedia Foundation, nie długoterminowej strategii.</ref> Opinie, którymi się podzielisz, bezpośrednio wpłyną na obecne i przyszłe prace Wikimedia Foundation. Zostałeś losowo wybrany do wzięcia udziału w tej ankiecie, tak, jak chcielibyśmy wysłuchać Twojej społeczności Wikimedia. Aby podziękować Ci za Twój poświęcony czas, rozdamy 20 T-shirtów Wikimedia do losowych uczestników tego badania.<ref>Kwestie prawne: Nie jest konieczne dokonanie zakupu. Trzeba być pełnoletnim aby uczestniczyć. Sponsorowane przez Wikimedia Foundation, zlokalizowana w 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Koniec 31 stycznia 2017. Nie obowiązuje gdzie zakazano. [[m:Community Engagement Insights/2016 contest rules|Kliknij aby zobaczyć regulamin konkursu]].</ref> Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut.
 
 
<big>'''[https://wikimedia.qualtrics.com/SE/?SID=SV_6mTVlPf6O06r3mt&Aud=VAE&Src=57VAEOP Weź udział w ankiecie teraz!]'''</big>
 
 
Możesz dowiedzieć się więcej na temat [[m:Community_Engagement_Insights/About_CE_Insights|tego projektu]]. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega [[:foundation:Community_Engagement_Insights_2016_Survey_Privacy_Statement|temu oświadczeniu prywatności]]. Odwiedź naszą [[m:Community_Engagement_Insights/Frequently_asked_questions|stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami]], aby znaleźć więcej informacji na temat tego badania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz wypisać się z przyszłych prób komunikacji, wyślij e-mail na surveys@wikimedia.org.
 
Dziękujemy!
--[[:m:User:EGalvez (WMF)|EGalvez (WMF)]] ([[:m:User talk:EGalvez (WMF)|talk]]) 23:25, 13 sty 2017 (CET)
</div>
<!-- Wiadomość wysłana przez User:EGalvez (WMF)@metawiki korzystając z listy na https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Community_Engagement_Insights/MassMessages/Lists/2016/57-VAEOP&oldid=16205400 -->

Menu nawigacyjne