Kosma Złotowski: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 98 bajtów ,  4 lata temu
kat., drobne redakcyjne, drobne techniczne
(Początek artykułu)
 
(kat., drobne redakcyjne, drobne techniczne)
 
[[Plik:Kosma Kazimierz Złotowski Kancelaria Senatu 2005.jpg|mały|<center>Kosma Złotowski</center>]]
'''[[w:Kosma Złotowski|Kosma Złotowski]]''' (ur. 1964) – polski dziennikarz, polityk i samorządowiec Prawa i Sprawiedliwości. W latach 1994–1995 prezydent Bydgoszczy, senator VI kadencji, poseł na Sejm III i VII kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji.
* Pokazują jak wysoko to środowisko lewituje nad Polską. Kasta osób przez nikogo nie znana, przez nikogo nie wybrana, rozmnażająca się przez kooptację, zależna jedynie od siebie samych, i oczywiście od budżetu państwa, czyli naszych składek, miałaby wydawać wyroki »w„w imieniu Rzeczypospolitej«Rzeczypospolitej”! Z jakich przesłanek ci państwo wyciągają wniosek, że Polacy chcą, żeby taka kasta, która sama siebie obwołała świętymi, wymierzała im sprawiedliwość?
** Opis: Wypowiedź na temat postulatów Nadzwyczajnego Kongresu Sędziów Polskich.
** Źródło: [http://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/sedzia-obrazony-przez-europosla-powiadomil-kaczynskiego/5bmfbp ''Sędzia obrażony przez europosła powiadomił Kaczyńskiego''], onet.pl, 16 września 2016.
 
[[Plik:Kosma Kazimierz Złotowski Kancelaria Senatu 2005.jpg|mały|<center>Kosma Złotowski<center>]]
 
* Pokazują jak wysoko to środowisko lewituje nad Polską. Kasta osób przez nikogo nie znana, przez nikogo nie wybrana, rozmnażająca się przez kooptację, zależna jedynie od siebie samych, i oczywiście od budżetu państwa, czyli naszych składek, miałaby wydawać wyroki »w imieniu Rzeczypospolitej«! Z jakich przesłanek ci państwo wyciągają wniosek, że Polacy chcą, żeby taka kasta, która sama siebie obwołała świętymi, wymierzała im sprawiedliwość?
** Opis: Wypowiedź na temat postulatów Nadzwyczajnego Kongresu Sędziów Polskich
** [http://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/sedzia-obrazony-przez-europosla-powiadomil-kaczynskiego/5bmfbp ''Sędzia obrażony przez europosła powiadomił Kaczyńskiego''], onet.pl, 16 września 2016
 
{{SORTUJ:Złotowski, Kosma}}
[[Kategoria:Politycy PiS]]
[[Kategoria:Polscy samorządowcy]]
[[Kategoria:Polscy posłowie do Parlamentu Europejskiego]]
23 944

edycje

Menu nawigacyjne